Jerzy Stuhr przeprosił za jazdę pod wpływem: "Podjąłem najgorszą decyzję w moim życiu"

19.10.2022 10:26
Jerzy Stuhr przeprosił za jazdę pod wpływem: "Podjąłem najgorszą decyzję w moim życiu" Fot. ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Maciej Stuhr wydał oświadczenie swojego ojca, w którym aktor przeprosił za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu i potrącenie motocyklisty. 

Jerzy Stuhr przeprosił za swoje zachowanie

Jerzy Stuhr przeprosił za wypadek, który spowodował, prowadząc auto pod wpływem alkoholu. Aktor potrącił motocyklistę, który trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nic nie groziło, mężczyzna został zraniony w rękę.

Polecamy

Maciej Stuhr opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis dotyczący wypadku spowodowanego przez ojca. Aktor zaznaczył, że wydarzenia ostatnich kilkudziesięciu godziny były "druzgoczące dla jego i jego rodziny".

Jak zaczął oświadczenie młodszy z panów:

Czy wyrażenie szczerego ubolewania odzwierciedla wszystkie moje emocje? Nie. Czy napisanie, że ogromnie mi przykro z powodu wydarzenia, do jakiego doszło w dniu 17 października 2022 roku, cokolwiek zmienia? Niewiele. Niemniej, bez tych słów nie da się zacząć niczego.

Polecamy

Później Stuhr "oddał głos" swojemu ojcu. Jerzy Stuhr przeprosił w oświadczeniu za "najgorszą decyzję w życiu". Aktor zadeklarował też chęć współpracy z policją:

Szanowni Państwo! Bardzo żałuję i przepraszam, że wczoraj podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję o prowadzeniu samochodu. Deklaruję pełną współpracę z organami powołanymi do wyjaśnienia wczorajszego incydentu. Jednocześnie chciałem zapewnić, że wbrew doniesieniom medialnym, nie zbiegłem z miejsca zdarzenia, lecz zatrzymałem się na życzenie jego uczestnika i razem oczekiwaliśmy na przyjazd policji. Z poważaniem, Jerzy Stuhr.

Stuhrowi odebrano już prawo jazdy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.