Jeszcze więcej seksu na nowych zdjęciach z filmu "Miłość, seks & pandemia" Patryka Vegi [FOTO]

27.01.2022 15:09
"Miłość, seks & pandemia" Patryka Vega Fot. materiały prasowe Kino Świat

Zobaczcie nowe fotki z filmu Patryka Vegi. Jak można było się domyślać, nie zabraknie w nim ostrych scen.

"Miłość, seks & pandemia" to historia przyjaciółek, które stają w obliczu nowych wyzwań – romanse, poszukiwanie miłości i przymusowa izolacja sprawiają, że każda z kobiet zaczyna podważać swoje dotychczasowe wybory. W pełnym erotyki filmie zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę oraz Zofię Zborowską-Wron. Jak prezentują się nowe zdjęcia z filmu Patryka Vegi?

Polecamy

"Miłość, seks & pandemia" Patryka Vegi: Nowe, erotyczne zdjęcia z filmu [ZDJĘCIA]

Za scenariusz odpowiada Olaf Olszewski, który pracował również przy filmach "Kobiety Mafii" i "Botoksie" oraz Patryk Vega. W filmie zobaczymy historię trzech przyjaciółek, które bardzo się od siebie różnią.

Kaja (Anna Mucha) jest ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu.

materiały prasowe Kino Świat Fot. materiały prasowe Kino Świat
materiały prasowe Kino Świat Fot. materiały prasowe Kino Świat

Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model.

materiały prasowe Kino Świat Fot. materiały prasowe Kino Świat

Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami.

Polecamy

"Miłość, seks & pandemia" Patryka Vega: Kiedy premiera filmu?

Nowy film Patryka Vegi ukaże się już niebawem, bo 4 lutego 2022. Czy szykuje się nam nowy, walentynkowy hit? Erotyczne filmy wciąż przyciągają do kin wielu widzów i prawdopodobnie sytuacja będzie podobnie wyglądać w przypadku nowego filmu Patryka Vegi.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.