Jim Carrey planuje zakończyć karierę: "Chyba zrobiłem już wszystko, co się da"

04.04.2022 10:54
Jim Carrey planuje zakończyć karierę: "Chyba zrobiłem już wszystko, co się da" Fot. Charley Gallay/Getty AFP/East News

Jim Carrey niedawno powrócił na ekrany kin za sprawą filmów "Sonic", gdzie legendarny aktor wciela się w złoczyńcę Doktora Robotnika. Wygląda na to, że dla gwiazdora to ostatnie rodeo.

Jim Carrey planuje skończyć z aktorstwem

olly Parton niedawno powiedziała, że chciałaby, by to właśnie Carrey zagrał jej muzycznego partnera Portera Wagonera. Niestety wokalistka będzie musiała zrezygnować z marzeń - Carrey stwierdził bowiem, że przechodzi na emeryturę.

Polecamy

Chociaż gwiazdor wyjaśnił, że jest zaszczycony propozycją Parton, to niestety raczej z niej nie skorzysta - no chyba, że film będzie miał scenariusz, który "zapisze się złotymi zgłoskami w historii" i "musi zostać opowiedziany ludzkości".

Jak słyszymy w rozmowie z Access:

Cóż, ja przechodzę na emeryturę. Najprawdopodobniej. I mówię to całkiem poważnie. Chyba, że na ziemię zejdą aniołowie ze scenariuszem, który zapisze się złotymi zgłoskami w historii i musi być pokazany światu... Może kiedyś jeszcze wrócę, ale teraz znowu biorę przerwę. Lubię swoje ciche życie. Lubię malować. Lubię spokój. I pewnie tego nigdy nie usłyszysz od innego celebryty, ale tak: mam już wystarczająco, wystarczająco dużo zrobiłem i nie muszę nikomu nic udowadniać.

Polecamy

Poniżej zobaczycie całą rozmowę, w której aktor opowiadał z dumą o swoim wnuku, a także z pasją mówił o malowaniu:

Jim Carrey promuje obecnie film "Sonic", gdzie w rolach głównych wystąpili James Marsden, Ben Schwartz oraz Tika Sumpter. W drugiej części do obsady dołączył Idris Elba. Nowa odsłona przygód szybkiego jeża zadebiutuje w kinach już 8 kwietnia 2022 roku, a seria ma się doczekać również 3. odsłony oraz serialu aktorskiego, który zobaczymy w 2023 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.