Joanna Kulig w sesji zdjęciowej z m.in. Ramim Malekiem i Margot Robbie [FOTO]

Kamil Kacperski
04.01.2019 10:29
Joanna Kulig Zimna wojna|undefined Fot. kadr z filmu

Joanna Kulig znalazła się na liście najlepszych aktorek 2018 roku W Magazine i została zaproszona na sesję zdjęciową z wieloma hollywoodzkimi gwiazdami - wśród nich Michael B. Jordan, Margot Robbie i Jonah Hill. 

W Magazine opublikowało listę ich zdaniem najlepszych aktorów 2018 roku, na której oprócz amerykańskich gwiazd, takich jak Michael B. Jordan, Eddie Redmayne, Nicole Kidman, Margot Robbie, Jonah Hill, Willem Dafoe, czy Rami Malek, pojawiła się również Joanna Kulig. Aktorka znana z roli Zuli w "Zimnej wojnie" została wyróżniona przez magazyn i razem z 28 innymi artystami zaproszono ją na sesję zdjęciową przygotowaną przez W Magazine i fotografa Tima Walkera.

Joanna Kulig pochwaliła się swoim zdjęciem na Instagramie, natomiast resztę fotografii możecie zobaczyć na stronie W Magazine. Tak prezentowała się podczas sesji polska aktorka:

Joanna Kulig na sesji zdjęciowej w W Magazine

Przy okazji sesji, W Magazine przeprowadziło króciutką rozmowę z Joanną Kulig, w której aktorka opowiedziała m.in. o tym, co zainspirowało Pawlikowskiego do napisania postaci Zuli w "Zimnej wojnie":

Paweł Pawlikowski napisał rolę Zuli specjalnie dla mnie. Wiem, że zainspirował się swoją matką podczas pisania - naprawdę nazywała się Zula i tak jak ja była blondynką. Widziałam jej zdjęcie.

Następnie zapytano ją o to, czy było to największe wyzwanie podczas kręcenia "Zimnej wojny". Kulig zdecydowanie odpowiedziała jednak, że problemy sprawiał jej taniec:

Nie, najcięższy był zdecydowanie taniec. Generalnie mam problemy z koordynacją. Spędziłam 6 miesięcy w polskim zespole folkowym, żeby nauczyć się tańczyć. Imprezowaliśmy razem, piliśmy razem, a potem przez 6 godzin tańczyliśmy razem na koncertach. Panowała tam rodzinna atmosfera i wtedy zaczęłam tworzyć postać Zuli. Potem już miałam jej myśli i cechy charakteru. No i nareszcie nauczyłam się tańczyć!

Zimna wojna z europejskimi nagrodami

"Zimna wojna" zdążyła zdobyć już kilka "europejskich Oscarów", znaleźć się dwukrotnie na liście ulubionych filmów z 2018 roku Larsa Ulricha, a sama Kulig wciąż ma szansę na nominację do Oscara. Aktorka niedawno znalazła się również na liście 15 największych odkryć aktorskich 2018 roku Hollywood Reportera. "Zimna wojna" trafiła do polskich kin w czerwcu 2018 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.