John Boyega skomentował stosunki bohaterów "Star Wars IX": To miłosny pięciokąt

Sergiusz Kurczuk
16.04.2019 14:25
kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi|undefined Fot. materiały promocyjne

W nowej trylogii "Star Wars" pojawiają się komplikowane relacje między bohaterami. Według Johna Boyegi w nadchodzącym IX epizodzie sytuacja pogmatwa się jeszcze bardziej.

Fani "Gwiezdnych Wojen" nie mogą się już doczekać premiery zwieńczenia nowej trylogii - filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker". W sieci pojawił się pierwszy zwiastun IX epizodu, który, chociaż potwierdza przypuszczenia miłośników kosmicznej sagi, nie zdradza zbyt dużo na temat fabuły filmu. W filmie nie zabraknie dobrze znanych postaci, takich jak Leia (Carrie Fisher) i Luke Skywalkerowie (Mark Hamill) czy nieobecny od kilku dekad na ekranie Lando Calrissian (Billy Dee Williams), ale akcja filmu w głównej mierze skupi się na nowych bohaterach. Jednym z nich jest Finn, grany przez Johna Boyegę.

Przeczytaj także

Aktor zaktualizował informacje na temat relacji pomiędzy głównymi bohaterami. 

"Star Wars: The Rise of Skywalker" - jak rozwinie się wątek romantyczny?

W nowej trylogii dominują trzy postacie - Rey (Daisy Ridley), Poe Dameorn (Oscar Isaac) oraz Finn (John Boyega). Między trójką od samego początku ewidentnie iskrzy, ale niestety jak rodem z klasycznego romansu. W "Ostatnich Jedi" do trójkąta dołączyła Rose Tico (Kelly Marie Tran). Jak donosi serwis Cinema Blend, Boyega został zapytany podczas panelu dyskusyjnego na Star Wars Celebration 2019, o to, jak zakończy się niedopowiedziany wątek romantyczny - czy bohaterowi uda się przekonać do siebie Rey, a może zwróci swój wzrok w kierunku Rose? Wygląda na to, że stosunki między bohaterami zagmatwają się jeszcze bardziej w "Star Wars: The Rise of Skywalker".

Trzeba do tego dodać również Poe. Wtedy mamy miłosny trójkąt. To bardzo skomplikowane. Mamy kilku kosmitów, którzy łakomie spoglądają na Finna. Nie wiem, czy chcecie dodawać ich imiona do listy. Tak, to jest miłosny pięciokąt, człowieku. Dużo się tam dzieje. Myślę, że [Finn] wszedł w okres najbardziej pożądanego kawalera w galaktyce. Finn jest singlem wolnym do wzięcia!

Gwiazdor "Star Wars" podczas tego samego panelu skomentował również relację swojego bohatera z Rey.

To moja dziewczyna. Pomiędzy nami jest fajna chemia. Próbujemy odnaleźć samych siebie pośrodku wojny. Kochamy się jednego dnia, drugiego nie. To bardzo rozpraszające miejsce, żeby się zakochać.

Oczywiście aktor postanowił sobie zażartować z całej sytuacji, nie wykluczając, że spełnią się marzenia części fanów "Star Wars", którzy uważają, że Finn powinien związać się z Poe. Boyega nie może jednak zdradzić szczegółów fabularnych filmu, więc w dalszym ciągu pozostają nam domysły.

"Star Wars: The Rise of Skywalker" - kiedy premiera?

Prawdę na temat relacji miłosnych głównych bohaterów IX epizodu "Gwiezdnych Wojen" (i nie tylko!) poznamy już za kilka miesięcy. "Star Wars: The Rise of Skywalker" trafi do polskich kin 19 grudnia 2019 roku.

>>Zobacz też: W jaki sposób Imperator może powrócić w "Gwiezdnych Wojnach IX"?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.