John Krasinski oskarża Chrisa Evansa o kradzież głównej roli w filmie "Kapitan Ameryka"

21.10.2019 10:42
John Krasinski |undefined Fot. . Rex Features/East News

Kariera Johna Krasinskiego rozpoczęła się od roli Jima w popularnym serialu "The Office". Okazuje się, że aktor mógł wcielić się w Kapitana Amerykę. 

"The Office", "Jack Ryan", "Witamy na Hawajach" czy "To Skomplikowane" to tylko niektóre tytuły, w których mogliśmy zobaczyć Johna Krasinskiego. Okazuje się, że aktor mógł również wcielić się w Kapitana Amerykę.

John Krasinski oskarża Chrisa Evansa o kradzież głównej roli w filmie "Kapitan Ameryka"

20 października 2019 roku Krasinski obchodził swoje urodziny. Z tej okazji John postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy na organizację non-profit Family Reach, która zbiera fundusze dla rodzin, których członkowie chorują na raka. Aktor skorzystał z okazji i w poście, który opublikował na Twitterze, napisał: 

W porządku, siadam sobie po południu, a pociąg darowizn nabiera tempa! Hej, Chrisie Evansie, pamiętasz jak ukradłeś mi rolę Kapitana Ameryki? Czas chyba spłacić swój dług? 

Przeczytaj także

Chris Evans postanowił odpowiedzieć aktorowi i umieścił GIF-a z Johnem Krasinskim: 

John Krasinski ujawnił wcześniej, że informację o tym, że nie dostał roli, przekazał mu agent. Aktor w późniejszych wywiadach przyznał, że pamięta, że powiedział: "Spójrzcie tylko na niego. To właśnie Kapitan Ameryka". Najnowszy film, który wyreżyserował Krasinski, trafi do kin 20 marca 2020 roku. "Ciche miejsce 2" jest sequelem produkcji z 2018 roku. Dzieło opowie o pochodzeniu potworów, które dręczyły bohaterów w pierwszej części. 

Zobacz także: "Ciche miejsce 2": John Krasinski potwierdził zakończenie zdjęć

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.