John Krasinski i Ryan Reynolds zagrają razem w filmie. Co wiemy o produkcji z gwiazdorami?

21.07.2022 12:41
John Krasinski i Ryan Reynolds zagrają razem w filmie. Co wiemy o produkcji z gwiazdorami? Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Oprócz tego poznaliśmy oficjalny tytuł i datę premiery nadchodzącego spin-offu "Cichego miejsca", który oparty będzie na pomyśle Krasinskiego.

John Krasinski i Ryan Reynolds zagrają razem w filmie

Jak podaje Deadline, wytwórnia filmowa Paramount postanowiła zdradzić premiery swoich kolejnych produkcji - wśród nich pojawił się bardzo interesujący projekt zatytułowany obecnie "If", w którym główne role zagrają Ryan Reynolds i John Krasinski. 

Polecamy

Niestety na temat produkcji nie wiemy właściwie nic - oprócz tego, że produkcja ma zadebiutować w kinach 24 maja 2024.

Firma poinformowała również, że pierwszy spin-off "Cichego miejsca" ma obecnie oficjalny tytuł oraz datę premiery - ten nosi podtytuł "Day One" i pojawi się w kinach już 8 marca 2024 roku. Reżyserem produkcji został Michael Sarnoski. 

Film "Day One" bazuje na oryginalnym pomyśle Johna Krasinskiego, który napisał i wyreżyserował obydwie części "Cichego miejsca". Krasinski zdradził też, że w jego głowie ukształtował się już plan na odsłonę trzecią.

W pierwszej części umieściłem na horyzoncie ogień i zawsze myślałem sobie: "nie byłoby fajnie, gdybyśmy zbadali do czego ten ogień prowadzi? Kto jest po ich drugiej stronie?". Ale o sequelu samym w sobie nie myślałem. Więc kiedy w końcu usiadłem do napisania go, to zacząłem od tego ognia. I teraz historia się powtarza. Mój mózg zaczął kumulować pytania w stylu: "do czego to mogłoby później prowadzić?". I zacząłem spisywać notatki, na wypadek gdybym miał okazję stworzyć część trzecią.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.