John Malkovich wystąpi u boku Jude’a Law w kontynuacji serialu „Młody papież”

Natalia Hluzow
03.07.2018 21:01
Malkovich, Law|undefined Fot. Everett Collection / Everett Collection/EAST NEWS; kadr z serialu "Młody papież"

John Malkovich oficjalnie dołączył do obsady kontynuacji „Młodego papieża”. W nowej odsłonie serialu powróci także Jude Law, który zdobył serca widzów jako Lenny Belardo aka Pius XIII.

Już niebawem „Nowy papież” zagości na antenie Sky i HBO! Tajemnicą jest jeszcze fabuła kontynuacji „Młodego papieża” i szczegóły dotyczące postaci, wiadomo jednak, że w nadchodzącym serialu Paolo Sorrentino ponownie zobaczymy Jude’a Law. Wielką niespodzianką dla fanów jest także to, że w nowej odsłonie produkcji partnerować mu będzie John Malkovich.

Młody papież Fot. foto: kadr z serialu "Młody papież"

John Malkovich i Jude Law w kontynuacji „Młodego Papieża”

O  tym, że John Malkovich oficjalnie dołączył do obsady kontynuacji „Młodego Papieża”, stacja HBO poinformowała na swoim Instagramie. W ten sposób potwierdzono również przypuszczenia, że Jude Law powróci w nowej odsłonie produkcji Sorrentino.

Kontynuacja będzie nosić tytuł „The New Pope” („Nowy papież”), gdyż – jak zapowiadają twórcy – nie będzie kolejnym sezonem „Młodego papieża”, lecz zupełnie odrębna produkcja tocząca się w świecie nowoczesnego papiestwa, który zaprezentowano w pierwszej odsłonie serii. Nie wiadomo zatem, czy Law powróci w roli wychwalanego Lenny’ego Belardo, czy wcieli się w zupełnie nową postać. Jeśli zaś chodzi o Malkovicha, plotki głoszą, że to właśnie on ma zagrać tytułowego nowego papieża. Na razie nie są to jednak potwierdzone informacje.

Scenariusz ponownie napisze Sorrentino, w czym pomogą mu Umberto Contarello i Stefano Bises. Produkcją zajmą się Lorenzo Mieli i Mario Gianani ze studia Wildside w koprodukcji z Mediapro. Globalnym dystrybutorem będzie FremantleMedia. Zdjęcia do „Nowego papieża” mają rozpocząć się w listopadzie 2018 roku. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.