John Travolta pożegnał Olivię Newton-John: "twój wpływ na popkulturę był niewyobrażalny"

10.08.2022 13:59
John Travolta pożegnał Olivię Newton-John: "twój wpływ na popkulturę był niewyobrażalny" Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Gwiazdor "Grease" pożegnał swoją koleżankę z planu (a prywatnie przyjaciółkę) we wzruszającym poście w mediach społecznościowych.

John Travolta pożegnał Olivię Newton-John

Twórczyni hitów "Physical", czy "I Honestly Love You", a także gwiazda musicali "Grease" i "Xanadu" Olivia Newton-John zmarła 8 sierpnia 2022 roku na swoim ranczo w południowej Kalifornii. O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka miała 73 lata.

Polecamy

Na wieści o śmierci gwiazdy zareagowali reprezentanci różnych branż, a także jej byli współpracownicy - wzruszającym wpisem na temat Newton-John podzielił się m.in. John Travolta, z którym aktorka dzieliła ekran w ikonicznym musicalu "Grease".  

Aktor udostępnił zdjęcie koleżanki z planu, a także emocjonalnie pożegnał się z kochaną przyjaciółką:

Moja najdroższa Olivio, sprawiłaś, że nasze życia były znacznie lepsze. Twój wpływ na innych był niezwykły. Tak bardzo cię kocham. Jeszcze się zobaczymy i znów będziemy razem! Byłem twój od momentu, gdy cię zobaczyłem i pozostanę twój na zawsze! Twój Danny, twój John!

Travolta i Newton-John przyjaźnili się przez kolejne lata po zakończeniu pracy nad filmem, a w 2019 roku powrócili nawet do swoich ról - aktorzy wykonali piosenki z musicalu oraz wzięli udział w sesji pytań z fanami w West Palm Beach na Florydzie. Ubrali nawet stroje, w których pojawili się w "Grease". 

Na przestrzeni swojej kilkudziesięcioletniej kariery, Olivia Newton-John wydała dwadzieścia sześć studyjnych albumów muzycznych, sprzedając łącznie ok. 100 mln egzemplarzy swoich płyt na całym świecie. Była czterokrotną laureatką nagrody Grammy i wystąpiła też w kilkudziesięciu filmach, serialach i programach telewizyjnych.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.