John Travolta zdradził szczegóły filmu Freda Dursta

Sergiusz Kurczuk
20.04.2018 12:41
Fred Durst i John Travolta|undefined

„Moose” to opowieść grozy Freda Dursta z Limp Bizkit oparty na wydarzeniach z życia muzyka, który jest autorem scenariusza i wyreżyseruje film. Głowna rolę gra John Travolta, który zdradził nieco informacji na temat produkcji. 

Lider rapcore'owej grupy po raz kolejny postanowił zaprezentować światu swój talent reżyserski. 10 lat temu rozpoczął pracę nad scenariuszem zainspirowany okresem, kiedy życie uprzykrzał mu psychofan. Tak powstał fundament pod film „Moose”, który Fred Durst również wyreżyseruje. Wiadomo już, czego dokładnie będzie dotyczyć produkcja. Znani są również aktorzy zaangażowani do głównych ról w filmie. Jednym z nich jest John Travolta, który postanowił zdradzić kilka szczegółów na temat pracy na planie „Moose”.

„Moose” - John Travolta straci oko?

Travolta wcieli się psychofana, który ma obsesję na punkcie celebrytów. Czuje się obrażony zachowaniem jednego ze znanych aktorów i postanawia go ukarać. W ofiarę psychopaty wcielił się Devon Sawa. Na oficjalnym Instagramie filmu pojawiło się zdjęcie z planu filmowego. Widzimy na nim w pełni ucharakteryzowanego Travoltę, który jest poważnie ranny w prawe oko. Obok stoi Durst, który się wygłupia. Wygląda na to, że grany przez Sawę Hunter Dunbar nie pozostanie bierny i będzie próbował uciec psychofanowi. 

Kolejna fotografia, która jest kadrem z filmu, udowadnia, że nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ postać Travolty skrępuje aktora i przytwierdzi go do łóżka.

Sam Travolta bardzo chwali sobie współprace z Durstem. Opowiedział o niej w rozmowie z The Hollywood Reporter. 

Prawdopodobnie było to moje najlepsze doświadczenie filmowe. [Durst] pozwolił mi stworzyć postać, na którą nikt wcześniej nie dawał mi zgody. To naprawdę szalony bohater i czułem pełną swobodę w graniu go. [Durst] już zmontował film w swojej wyobraźni, wiec wie jak złożyć to wszystko do kupy. To uzdolniony artysta. 

Słowa Travolty potwierdzają, że film będzie naprawdę ostrą jazdą bez trzymanki. Na razie nie podano szczegółów dotyczących daty premiery filmu „Moose”. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.