Johnny Depp jako Donald Trump

Robert Skowronski
11.02.2016 15:19
|north Fot. funnyordie.com

Amerykański polityk zwyciężył w lutym 2016 w prawyborach w stanie New Hampshire. Z tej okazji udostępniono krótki biograficzny film o Trumpie o ironicznym wydźwięku.

50-minutowy obraz ukazał się na stronie współzałożonej przez Willa Ferrella. W roli Donalda Trumpa został obsadzony Johnny Depp, a na ekranie wspomagają go m.in. Ron Howard, Alfred Molina i Christopher Lloyd. Sam film stylizowany na estetykę znaną z lat 80. oparto na książce autorstwa republikanina, czyli „The Art Of Deal”, która ukazała się w 1987 roku.

O pomyśle na film zatytułowany „Donald Trump’s The Art of the Deal: The Movie” opowiedział drugi z założycieli strony, na której ukazała się produkcja, Adam McKay (reżyser m.in. „Big Short”):

To był salony, zupełnie pokręcony pomysł, który jakimś cudem zrealizowaliśmy.

Zobaczcie zwiastun produkcji:

Zdjęcia trwały przez cztery grudniowe dni 2015 roku. Zaangażowany w film Owen Burke stwierdził, że utrzymanie projektu w tajemnicy, wbrew temu co można by było sądzić, nie należało do trudnych zadań:

Kilka osób podpisało odpowiednią umowę, która zobowiązywała ich do milczenia, ale w większości wypadków musieliśmy błagać, żeby nikt niczego nie powiedział. Plan był taki, aby zrobić wszystko bardzo szybko, ponieważ myśleliśmy, że Trump odejdzie, a przynajmniej jego kandydatura na prezydenta stanie się przeszłością. Kiedy stało się inaczej, otrzymaliśmy trochę więcej czasu, ale oznaczało to też dłuższe utrzymywanie projektu w tajemnicy.

Burke wypowiedział także na temat zaangażowania Deppa w powierzoną mu rolę. Aktor włożył w nią podobno całe swoje serce:

Naprawdę zadbał o to, żeby mieć pewność dania wspaniałego występu. Jest aktorem od 30 lat, to profesjonalista.

Jak Wam się podoba Johnny Depp jako Donald Trump?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.