Johnny Depp nie zamierza wracać do "Piratów z Karaibów". Producent filmu twierdzi inaczej

16.05.2022 14:38
Johnny Depp nie zamierza wracać do "Piratów z Karaibów". Producent filmu twierdzi inaczej Fot. JIM LO SCALZO / POOL/AFP/East News

Jeden z producentów hitu Disneya, legendarny Jerry Bruckheimer chciałby, żeby gwiazdor wystąpił w kontynuacji zamiast Margot Robbie. 

Johnny Depp znów w Piratach z Karaibów?

Johnny Depp pożegnał się z rolą Jacka Sparrowa jakiś czas temu. Nawet podczas ostatniego głośnego procesu sądowego przeciw Amber Heard zarzekał się, że nie wróci do "Piratów z Karaibów" nawet za 300 milionów dolarów i "milion alpak". Producent Jerry Bruckheimer zdradził jednak, że nie wyklucza całkowicie udziału gwiazdora w nadchodzącej części serii.

Polecamy

Od czasu premiery "Zemsty Salazara" minęło sporo czasu i wiele się zmieniło. Depp jest w ostatnich latach problematyczną postacią dla wielu producentów z powodu kontrowersyjnego związku z Amber Heard. Od kiedy został uznany przez sąd za sprawcę przemocy domowej, Hollywood odcina się od gwiazdora.

Dlatego też Disney cały czas kombinuje, jakby tu odświeżyć serię "Piraci z Karaibów". Legendarny producent Jerry Bruckheimer w rozmowie z "The Times" nie tylko potwierdził informacje na temat 6. części filmu, ale również nie wykluczył, że Depp powróci do serii.

Polecamy

Na pytanie o obecność Deppa w obsadzie opowiedział, sugerując, że istnieje na to duża szansa.

Rozmawiamy z Margot Robbie. Opracowujemy dwa scenariusze "Piratów" – jeden z nią, jeden bez niej. Nie mówię, że Depp powróci w tym momencie, ale przyszłość jeszcze nie została rozstrzygnięta.

Na razie o nowym filmie z serii "Piraci z Karaibów" wiadomo bardzo niewiele. Od 2020 roku pojawiają się informacje o Margot Robbie, która ma zając miejsce Deppa, tudzież być nową kapitan Czarnej Perły. Istnieją też pogłoski o reboocie serii, gdzie główną rolę miałaby zagrać znana z filmów Marvela Karen Gillan.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.