Johnny Depp został pozwany za pobicie członka ekipy filmowej na planie „City Of Lies”

Sergiusz Kurczuk
10.07.2018 10:38
Johnny Depp|undefined Fot. Invision/East News

Johnny Depp stanie przed sądem za uderzenie Gregga Brooksa. Do ataku doszło podczas kręcenia zdjęć do filmu o śledztwie w sprawie śmierci Notoriousa B.I.G. i Tupaca Shakura. 

Johnny Depp, który niedawno wystąpił w Polsce z zespołem Hollywood Vampires, niedługo ponownie będzie musiał stawić się w sądzie. W 2017 roku rozwiódł się z Amber Heard. Aktorka oskarżyła męża o przemoc domową i po roku od ślubu poprosiła o wydanie sądowego zakazu zbliżania się Deppa do siebie. Tym razem gwiazdor znowu będzie musiał odpowiadać przed prawem z powodu agresywnego zachowania, do którego doszło w 2017 roku na planie filmu „City Of Lies”. Depp został pozwany przez location managera, który padł ofiarą gwiazdora. 

Johnny Depp pobił członka ekipy „City Of Lies”

Jak podaje serwis TZM, do ataku na Gregga „Rocky'ego” Brooksa doszło w kwietniu 2017 roku. Location manager oskarżył Deppa o pobicie. Do zdarzenia doszło w momencie, kiedy członek ekipy zakomunikował, że produkcja musi się przenieść po następnym ujęciu. Depp podszedł do Brooksa i dwa razy uderzył go w żebra. To jednak nie koniec. Aktor miał wyzywać location managera i oferować innym członkom ekipy 100 tysięcy dolarów za uderzenie Brooksa w twarz. Nie wiadomo, jakiego zadość uczynienia oczekuje pobity członek ekipy.

„City Of Lies” - o czym jest film?

Dramat Brada Furmana dzieje się 20 lat po zamordowaniu rapera Notoriousa B.I.G., znanego również jako Biggie Smalls. Sprawa śmierci muzyka nie została do końca wyjaśniona i często wiąże się ją z zabójstwem innego raperaTupaca Shakura. Film „City Of Lies” został oparty na książce o tym samym tytule napisanej przez dziennikarza Randalla Sullivana. Johnny Depp wcieli się w produkcji w śledczego, który będzie starał się rozwiązać zagadkę. 

Film ma trafić do kin 7 września 2018 roku. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się polska premiera.

To nie jedyna rola, w której niedługo zobaczymy Deppa. Aktor wystąpi jako zły czarodziej w spin-offie „Harry'ego Pottera” zatytułowanym „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”. Produkcję będziemy mogli zobaczyć od 14 listopada 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.