"Jojo Rabbit" Taiki Waititiego otrzymał pełny zwiastun. Kiedy premiera?

03.09.2019 17:18
Foto: kadr ze zwiastuna filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "JoJo Rabbit"/ FOX Searchlight

W sieci pojawił się pełny zwiastun najnowszej komedii Taiki Waititiego, w której reżyser wystąpi jako Adolf Hitler.

Taika Waititi to niekwestionowany mistrz komedii. Jego "Co robimy w ukryciu?" cieszy się olbrzymią rzeszą wielbicieli, a już wkrótce Nowozelandczyk podzieli się ze światem kolejnym absurdalnym dziełem. "Jojo Rabbit" to historia chłopca i jego wyimaginowanego przyjaciela. Szkopuł w tym, że owym przyjacielem jest Adolf Hitler.

"Jojo Rabbit" - pełny zwiastun filmu Taiki Waititiego

Pełny zwiastun filmu "Jojo Rabbit" prezentuje się następująco:

"Jojo Rabbit" - fabuła

Waititi ma w zwyczaju odgrywać choćby minimalne role aktorskie w swoich filmach. W "Co robimy w ukryciu?" zagrał Viago, zaś w "Thor: Ragnarok" wystąpił jako przyjaciel Thora - Korg. Nie inaczej jest tym razem. W "Jojo Rabbit" Nowozelandczyk wciela się w Adolfa Hitlera - wymyślonego przyjaciela tytułowego bohatera. JoJo to niemiecki chłopiec, który w czasie II Wojny Światowej odkrywa, że jego matka ukrywa na strychu żydowską dziewczynkę. Wówczas zaczyna do niego docierać, że wpajana mu do głowy nazistowska propaganda jest tak samo głupia, jak jego wyimaginowany przyjaciel.

Przeczytaj także

"Jojo Rabbit" - obsada i premiera

U boku Waititiego w filmie wystąpią między innymi Roman Griffin Davis, Scarlett Johansson, Thomasin McKenzie, Sam Rockwell, Rebel Wilson, Alfie Allen i Stephen Merchant. Amerykańska premiera filmu "Jojo Rabbit" zaplanowana jest na 18 października 2019 roku. Na ten moment nie wiadomo, czy film ukaże się również w polskich kinach.

Zobacz też: Hitler "zareagował" na zwiastun "Jojo Rabbita" Taiki Waititego. Reżyser skomentował mema

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.