Jon Hamm nowym Batmanem? Aktor jest poważnie zainteresowany rolą

Natalia Hluzow
13.09.2018 13:22
Jon Hamm Batman|undefined Fot. Matt Crossick/PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Jon Hamm przez wiele osób uważany jest za idealnego kandydata do roli Batmana. Sam aktor przyznaje, że ucieszyłby się z propozycji Warner Bros. Czy istnieją szanse, że wreszcie ją otrzyma?

Coraz częstsze pogłoski o tym, kto mógłby zastąpić Bena Afflecka w roli Batmana, sugerują, że już niebawem poznamy nową twarz Mrocznego Rycerza. Tym bardziej, że świat obiegła właśnie wieść o rezygnacji Afflecka i chęci odświeżenia całego DCEU przez Warner Bros.

Już od grudnia 2017 mówi się, że Jon Hamm jest jednym z najmocniejszych kandydatów Matta Reevesa do głównej roli w filmie „The Batman”. Aktor udzielił wywiadu na ten temat, odnosząc się do plotek i życzeń fanów.

Jon Hamm: „Kostium pewnie by mi pasował”

Podczas rozmowy w programie Grahama Bensignera, gwiazdor serialu „Mad Men” wyznał, że od dziecka czyta komiksy i że z chęcią dołączyłby do filmowego świata DC, jeśli spodobałby mu się scenariusz:

Jestem olbrzymim fanem komiksów. Zawsze byłem. Czytam komiksy od 9 roku życia, a może nawet dłużej. I mam sporą wiedzę na ich temat. Lubię też ten gatunek filmów i lubię gdy są zrobione dobrze.

Aktor wyraził też swój podziw wobec „Black Panthera” i przyznał, że ogląda serial „Legion”. Jednak jeśli chodzi o jego potencjalny udział w filmach superbohaterskich, Batman wydaje się oczywistym wyborem. Jak powiedział:

Kostium pewnie by mi pasował. Musiałbym dużo ćwiczyć, za czym nie przepadam. Ale jestem pewien, że gdzieś tam jest interesująca wersja tej historii. I jeśli chcieliby mnie poprosić, żebym to zrobił, to dlaczego nie?

Jon Hamm podkreślił, że póki co nie usłyszał żadnej propozycji ze strony Warner Bros., ale wie, że wiadomość o jego angażu do roli Bruce’a Wayne’a ucieszyłaby fanów.

Słyszałem plotki o tym chyba już od pierwszego sezonu „Mad Men”, ale nigdy nie przeprowadziłem żadnej rozmowy z nikim na ten temat. A siedziałem w jednej sali ze wszystkimi tymi gośćmi. Myślę, że internet chce, czego chce. Ale oczywiście wiele osób musi się pod tym podpisać, nie tylko internet.

Czy Jon Hamm rozpocznie nową erę filmów DC wraz z Joaquinem Phoenixem w roli Jokera i zagra główną rolę w produkcji „The Batman”? Na tę informację musimy jeszcze trochę poczekać... Póki co fani muszą przetrawić informację o prawdopodobnej rezygnacji Henry'ego Cavilla z roli Supermana.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.