Jordan Peele zaczął pracę nad nowym filmem. Wiemy, kto w nim zagra

17.02.2021 07:33
Jordan Peele Fot. Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Twórca "Uciekaj!" i "To my" rozpoczął pracę nad trzecią kinową produkcją. Przedsięwzięcie jest owiane tajemnicą. Do obsady dołączyła jednak pierwsza aktorka.

Słynny reżyser po sukcesie swoich dwóch pierwszych filmów nie spoczywa na laurach. Jordan Peele zaczął pracę nad trzecią produkcją i chociaż nie wiele wiadomo na jej temat, znamy jedną z gwiazd nadchodzącego tytułu.

Nowy film Jordana Peele'a - obsada

Chociaż panuje przekonanie, że od lat Hollywood zjada własny ogon i w przemyśle filmowym nie powstaje nic nowatorskiego, tego typu głosy nie są prawdą. Przykładem na zupełnie inny stan rzeczy są filmy Jordana Peele'a. "Uciekaj!" i "To my" nie tylko wniosły powiew świeżości do horroru i zyskały uznanie wśród widzów oraz krytyki, ale również niosły za sobą mądre treści.

Polecamy

Nic więc dziwnego, że fani kina nie mogą się doczekać nowego filmu Peele'a. Jak podaje Deadline, filmowiec rozpoczął pracę nad tajemniczą, wciąż niezatytułowaną produkcją i wybrał pierwszą aktorkę, która dołączyła do obsady. Została nią Keke Palmer. Aktorka i piosenkarka współpracowała już z Peele'em w czasach, gdy wraz z Keeganem-Michaelem Keyem współtworzył komediowe show Key & Peele.

Keke Palmer Fot. foto: Invision/Invision/East News

Palmer zyskała większą popularność udziałem w filmach "Pimp" i "Ślicznotki". Na razie nie wiadomo, w kogo wcieli się aktorka. Nowe dzieło Peele'a, podobnie jak jego poprzednie tytuły jest objęte ścisłą tajemnicą. Według doniesień portalu The Illuminerdi drugą osobą w obsadzie tajemniczego filmu Peele'a będzie Daniel Kaluuya, który wystąpił w głównej roli w oscarowych "Uciekaj!" i "Black Pantherze". Informacja nie została jednak oficjalnie potwierdzona.

Polecamy

Nowy film Jordana Peele'a - kiedy premiera?

Horror powstanie we współpracy z producencką firmą Peele'a Monkeypaw oraz Universal Studios, które reprezentować będą Sara Scott i Tony Ducret. Chociaż tytuł i szczegóły fabularne nowego dzieła filmowca są nieznane, ustalono już planowaną datę premiery. Film ma trafić do kin 22 lipca 2022 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.