Jack Black twierdzi, że akcja „Jumanji 3” powinna toczyć się w kosmosie

Natalia Hluzow
07.05.2018 11:46
Jack Black|undefined Fot. kadr z filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli"

Sukces kasowy filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli” od razu zaowocował pomysłem na kolejną część serii. Jack Black ma nawet pomysł, jak powinna ona wyglądać.

Klasyczny film familijny z Robinem Williamsem w roli głównej doczekał się sequela po ponad 20 latach od premiery. Trudno zatem dziwić się, że planszówkę z oryginalnej produkcji zastąpiła gra wideo, w której tym razem uwięziono graczy. Czy kolejna część filmu okaże się jeszcze bardziej futurystyczna? Jack Black, który w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” wcielił się w postać Bethany’ego, ma na to pewien pomysł.

Jack Black o 3. części „Jumanji”

Aktor w rozmowie z MTV wyznał, że chciałby, by kolejna przygoda z Jumanji nie toczyła się już w dżungli, lecz w… kosmosie! A także żeby skupiła się na początkach całej historii. Jak powiedział:

Myślę, że przeniesiemy ją w kosmos. Ponieważ moim pytaniem w kwestii Jumanji jest „Czym jest ta gra? Kto ją wynalazł?” To musiała być jakaś obca technologia. Prawda? Albo jakaś magia szalonego szamana z dżungli. Ja chcę wiedzieć skąd to pochodzi. Dawać mi tu pieprzoną genezę!

„Jumanji 3” – kiedy premiera?

„Jumanji: Przygoda w dżungli” zarobił niemal miliard dolarów na całym świecie, co automatycznie skłoniło producentów do planowania powtórki z tej pełnej przygód i humoru rozrywki. W filmie mają powrócić nie tylko Jack Black, ale również Dwayne Johnson, Kevin Hart i Karen Gillan. Czy bohaterowie faktycznie przeniosą się w przestrzeń kosmiczną? Czy tak jak sugeruje Jack Black produkcja będzie prequelem, który wyjaśni pochodzenie przedziwnej gry? Przekonamy się w przyszłym roku. „Jumanji 3” ma zadebiutować na ekranach kin w grudniu 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.