„Jurassic World” będzie trylogią

Robert Skowronski
05.11.2015 16:07
„Jurassic World” będzie trylogią Fot. materiały prasowe

Tak jak seria „Park Jurajski”, tak też „Jurassic World”, będzie się składać z trzech części. Kto będzie reżyserem nowych odsłon?

Już wcześniej było wiadomo, że fani filmu o prehistorycznych gadach dostaną drugą część rebootu klasycznego dzieła spod znaku Kina Nowej Przygody, którego twórcą był Steven Spielberg. Premiera obrazu jest zaplanowana na 22 czerwca 2018 roku, a na stołku reżysera nie będzie już zasiadać Colin Trevorrow.

Napisze on jednak, wraz z Derekiem Connollym, scenariusz dzieła i to nie jednego, a dwóch! Poinformowała o tym Donna Langley, prezes Universal Pictures. Czy natłok pracy Trevorrowa spowoduje opóźnienia przy premierze „Jurassic World 2”? Langley twierdzi, że powinniśmy być o to spokojni i dodaje jednocześnie, że przy nowej odsłonie działa także Steven Spielberg:

Nie ma powodu do obaw. Colin Trevorrow pracuje właśnie ze Stevenem nad zarysem fabuły. Będąc szczerą muszę przyznać, że mają pomysł na dwa filmy. Nic o tym nie wiedzieliśmy, ale oni od początku planowali trylogię. To szczęśliwa niespodzianka.

Pierwsza część „Jurassic World” okazała się być ogromnym sukcesem kasowym zarabiając ok. 1,6 biliona dolarów. Ciekawe czy od początku seria była planowana jako trylogia, czy też wytwórnia Universal Pictures skuszona perspektywą potężnych wpływów zdecydowała się rozszerzyć film o kolejne dwie części. Z pewnością wiemy jednak, że na ekranie raz jeszcze zobaczymy Chrisa Pratta i Bryce'a Dallasa Howarda.

Trevorrow sugerował niedawno, że w kontynuacji historia przeniesie się poza Isla Nublar. Prawdopodobnie zobaczymy, jak inne firmy pracujące nad przekształceniem dinozaurów w broń biologiczną. 

Cieszycie się, że „Jurassic World” będzie się składać z trzech odsłon?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.