Kapitan Ameryka to Pan Rogers z "Mister Roger's Neighborhood"? Zabawna fanowska teoria

24.09.2019 12:09
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Avengers: Endgame"/ Marvel Studios

Zastanawiacie się co Steve Rogers robił ze swoich życiem po cofnięciu się w czasie? Jeden z fanów stworzył ciekawą teorię na ten temat.

W jednej z końcowych scen "Avengers: Endgame" dowiedzieliśmy się, że Kapitan Ameryka porzucił rolę superbohatera i cofając się w czasie przeżył życie u boku Peggy Carter. Wielu fanów ciekawiło jednak, co Steve Rogers porabiał w trakcie swojego długiego życia (dożył bowiem ponad 100 lat). Jeden z fanów Marvela stworzył na ten temat ciekawą teorię. Jego zdaniem Steve został... Panem Rogersem z programu "Mister Roger's Neighborhood".

Kapitan Ameryka to Pan Rogers z "Mister Roger's Neighborhood"?

Na Reddicie pojawiła się luźna myśl, która szybko przekształciła się w fanowską teorię. Zakłada ona, że Pan Rogers z "Mister Roger's Neighborhood" to w rzeczywistości Kapitan Ameryka. "Mister Roger's Neighborhood" to program edukacyjny dla dzieci, emitowany w latach 1968-2001. Prowadzący, Pan Rogers rzecz jasna, przemawiał w nim bezpośrednio do młodych widzów, traktując ich (w przeciwieństwie do innych tego typu programów), jak inteligentnych ludzi. Na antenie przeprowadzał rozmaite eksperymenty i przekazywał najmłodszym wiedzę z różnych dziedzin.

Przeczytaj także

Trzeba przyznać, że brzmi to, jak coś, co faktycznie mógłby robić Steve Rogers (zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie drugą scenę po napisach z filmu "Spider-Man: Homecoming"). Do tego dochodzi też oczywiście zbieżność nazwisk obu Panów. Trzeba zatem przyznać, że choć teoria brzmi absurdalnie, ma jakiś sens. W końcu nikt z nas nie uwierzy, że poczciwy i obowiązkowy Steve Rogers spędził życie na kanapie przed telewizorem.

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - fan dostrzegł intrygujący szczegół dotyczący podróży w czasie

Co ciekawe, 28 listopada 2019 roku zadebiutuje film zatytułowany "A Beautiful Day In The Neighborhood", gdzie w postać Pana Rogersa wcieli się Tom Hanks.

Zobacz też: Tom Hanks uczy dzieci życia w zwiastunie filmu "A Beautiful Day In The Neighborhood" 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.