Kapitan Marvel powraca w niskobudżetowym remake'u zwiastuna filmu

Sergiusz Kurczuk
06.12.2018 13:46
Kapitan Marvel (Dumb Drum/YouTube)|undefined Fot. Dumb Drum/YouTube

Jak wyglądałby najnowszy film Marvela, bez wielomilionowego budżetu? Twórcy kanału Dumb Drum postanowili to sprawdzić, robią niskobudżetowy zwiastun produkcji.

Na początku grudnia 2018 roku w sieci pojawił się drugi zwiastun filmu "Kapitan Marvel". Fani superbohaterki z kanału YouTube Dumb Drum postanowili odtworzyć pierwszą zapowiedź produkcji za pomocą własnoręcznie (i to dosłownie) wykonanego remake'u. Jak im wyszło?

"Kapitan Marvel" - zwiastun w wersji niskobudżetowej

Okazuje się, że żeby zrobić porządne kino superbohaterskie wcale nie trzeba milionów dolarów budżetu. Wszystko można stworzyć po taniości. Nawet efekty specjalne! Udowodnili to twórcy z kanału Dumb Drum, którzy odtworzyli pierwszy zwiastun "Kapitan Marvel" wydając na to kilkanaście dolarów. Przekonajcie się sami.

Jak widać taśma klejąca, trochę kartonu, klocki Lego, odrobina kreatywności i krztyna talentu plastycznego mogą zdziałać cuda. Co prawda bez znajomości oryginału w pewnych momentach można mieć pewne wątpliwości, na co właściwie się patrzy, ale i tak jest bardzo dobrze. Szczególnie że aktorka wybrana do roli tytułowej bohaterki naprawdę przypomina Brie Larson. Wideo zostało zadedykowane zmarłemu w listopadzie 2018 roku Stanowi Lee

"Kapitan Marvel" - kiedy premiera?

21. film Marvel Studios zadebiutuje na dużym ekranie już niedługo. Solowe przygody Carol Danvers będziemy mogli zobaczyć już 8 marca 2019 roku. Jeśli jesteśmy już przy trailerach, to warto pamiętać, że w piątek 7 grudnia 2018 roku ma się pojawić pierwszy zwiastun "Avengers 4". Dzięki zapowiedzi w końcu poznamy tytuł filmu. Dzień później prawdopodobnie zobaczymy pierwszą zapowiedź kolejnej produkcji, która trafi do kin w 2019 roku. Chodzi o trailer filmu "Spider-Man: Far From Home". "Avengers 4" pojawi się w kinach 26 kwietnia 2019 roku, a nowe przygody Spider-Mana zobaczymy kilka miesięcy później - 4 lipca. Ciekawe czy też doczekają się niskobudżetowych wersji?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.