Kapitan Marvel prezentuje pełnię mocy w nowej zapowiedzi "Avengers: Endgame"

Sergiusz Kurczuk
15.04.2019 13:57
Brie Larson (Kapitan Marvel)|undefined Fot. materiały promocyjne

W sieci pojawił się kolejny spot zwiastujący premierę "Avengers: Endgame". Powracają w nim nie tylko tytułowi herosi, ale również nowa bohaterka - Kapitan Marvel. 

8 marca 2019 roku do kin wszedł film "Kapitan Marvel". Niespełna 2 miesiące później odbędzie się premiera kolejnej produkcji Marvel Studios, w której nowa bohaterka odegra znaczącą rolę. Chodzi oczywiście o "Avengers: Endgame" - tytuł na który czekają miliony widzów na całym świecie. Machina promocyjna ruszyła i do dnia premiery nic jej nie powstrzyma.

Przeczytaj także

W sieci ukazała się właśnie najnowsza zapowiedź filmu, w której zaprezentowano nowe materiały. 

"Avengers: Endgame" - nowy spot telewizyjny

Chociaż początkowo reżyserzy filmu chcieli podejść do promocji 4. części "Avengers" niekonwencjonalnie i zapowiedzieć ją bez użycia tradycyjnych form reklamy, szefowie studia nie przystali na tę propozycję. Z tego powodu nie tylko zaprezentowano zwiastuny i plakaty, ale również krótkie spoty, zapowiadające nadchodzącą produkcję. W najnowszym z nich mamy okazję zobaczyć potężne moce Kapitan Marvel oraz poznać stosunek Rocket Raccoona do członków tytułowej grupy. 

Chociaż zajawka trwa jedynie 30 sekund, pojawiły się w niej zupełnie nowe materiały. Ich treść jednak nie zaskakuje. Krótka wymiana zdań jedynego żyjącego członka Strażników Galaktyki z War Machine została zapowiedziana już jakiś czas temu w opisie sceny prezentowanej dziennikarzom. To, że Carol Danvers użyje swoich mocy do walki z Thanosem, było z kolei jasne od zakończenia filmu "Avengers: Infinity War". Prawdziwi fani filmów Marvela powinni być jednak usatysfakcjonowani. 

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Do premiery 22. filmu Marvel Studios zostało mniej niż dwa tygodnie, więc raczej nie ma się już co spodziewać przełomu w zaprezentowanego w ewentualnie nadchodzących materiałach promocyjnych. Prawdopodobnie poznaliśmy już wszystko, co marketingowcy Marvel Studios mogli zdradzić przed debiutem "Endgame". Jak zakończy się saga opowiadająca o walce herosów z Thanosem? Dowiemy się 25 kwietnia 2019 roku, kiedy "Avengers: Endgame" wejdzie do polskich kin.

>>Zobacz też: Kiedy zacząć oglądać filmy Marvela, żeby odświeżyć sobie losy superbohaterów przed premierą "Avengers: Endgame"?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.