"Kapitan Marvel" - w sieci pojawiła się usunięta scena z postacią Jude'a Lawa

Kamil Kacperski
14.06.2019 10:55
Kapitan Marvel|undefined Fot. kadr z filmu

"Kapitan Marvel" trafiła niedawno do sprzedaży na nośnikach DVD i Blu-ray, a to oznacza, że w sieci pojawiają się kolejne bonusowe materiały promujące domowe wydanie filmu z MCU.

"Kapitan Marvel" trafiła 11 czerwca 2019 roku do sprzedaży w USA w wersji cyfrowej, a także DVD i Blu-ray. W związku z tym Disney postanowił podzielić się kilkoma usuniętymi scenami z przeboju Marvel Studios. Pierwsza z nich skupia się na Yon Roggu, czyli postaci Jude'a Lawa, który odwiedza Supreme Intelligence i obiecuje, że "wytropi i zneutralizuje zbiegłą Vers". Co ciekawe, SI ma przybierać formę osoby, którą podziwiamy najbardziej - Yon Rogg widzi samego siebie, tylko z siwymi włosami.

Kapitan Marvel - oto dwie usunięte sceny z filmu

Oto opisany powyżej fragment, w którym dowiadujemy się również, że komandor Kree być może nawet żywił jakieś uczucia do Kapitan Marvel, co spowodowało, że nie mógł wcześniej w pełni "wykonać swojego zadania". Szkoda, że scena została usunięta, ponieważ dobrze rozbudowywała postać Yon Rogga. Zobaczcie usunięty fragment z "Kapitan Marvel":

Druga z usuniętych scen dzieje się podczas podróży zespołu Kree na planetę Skrulli. Fragment nie ma żadnego wpływu na fabułę, ale za to nieco rozbudowuje postaci Att-lasa, Minervy i Koratha, którzy z przyjaciół i sojuszników Carol zmieniają się później w jej wrogów. Usunięcie tej sceny wydaje się być jednak dobrym posunięciem ze strony reżyserów:

Przeczytaj także

Kapitan Marvel - data premiery na DVD

W Polsce "Kapitan Marvel" pojawi się w wersji domowej dopiero 24 lipca 2019 roku. Produkcja będzie dostępna w wersji na DVD oraz Blu-ray. Sama postać Carol Danvers mogliśmy zobaczyć natomiast w "Avengers: Endgame", który wciąż jest dostępny w kinach. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.