Kasia, Piotruś i marihuana w pierwszym zwiastunie komedii "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"

Sergiusz Kurczuk
20.12.2018 13:02
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3|undefined Fot. kadr z filmu Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun komedii "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Jak zmienili się bohaterowie filmu po 30 latach od premiery pierwszej części?

Są takie polskie komedie sprzed lat, które można oglądać w zapętleniu i nigdy się nie znudzą. Tuż obok "Misia", "Seksmisji", "Samych swoich", czy "Kingsajzu" spokojnie można postawić serię "Kogel Mogel". Już niebawem do kin wejdzie trzecia część historii o Kasi, Piotrusiu i ekscentrycznej rodzinie Wolańskich zatytułowana "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". W sieci pojawił się pierwszy zwiastun komedii.

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" - zwiastun filmu

Od premiery komedii w reżyserii Romana Załuskiego w 2018 roku mija 30 lat. Polscy twórcy najwyraźniej poszli w ślady amerykańskich filmowców, którzy powołują do życia kontynuacje po wielu dekadach od debiutu oryginału. W styczniu 2019 roku zobaczymy, jak potoczyło się życie Kasi Solskiej, Barbary i Mariana Wolańskich, oraz dorosłego Piotrusia. Poznamy również nowych bohaterów, między innymi syna głównej bohaterki o imieniu Marcin, a także siostrę pociechy państwa Wolańskich. Jak prezentuje się zwiastun?

W trailerze oprócz fragmentów "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" pojawiają się sceny z pierwszej części komedii, a także znane cytaty, które weszły do mowy potocznej wielu Polaków. Z zapowiedzi dowiadujemy się, że syn Kasi postanowił rozpocząć nie do końca legalny interes z marihuaną w roli głównej, a  Barbara Wolańska zostanie celebrytką nie do zniesienia.

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 Fot. foto: materiały promocyjne

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" - kiedy premiera?

W filmie reżyserowanym przez Kordiana Piwowarskiego ze scenariuszem Ilony Łepkowskiej wystąpią Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski, Paweł Nowisz, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski oraz Michalina Sosna. Trzecią część przygód Kasi Solskiej zobaczymy już 25 stycznia 2018 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.