Katherine Waterston we krwi na zdjęciu z „Obcego: Przymierze”

Robert Skowronski
10.01.2017 12:53
Katherine Waterston we krwi na zdjęciu z „Obcego: Przymierze” Fot. materiały prasowe

Choć mogliśmy zobaczyć już nawet zwiastun filmu, to w sieci wciąż pojawiają się kolejne zdjęcia z nadchodzącego filmu Ridleya Scotta.

O filmie „Obcy: Przymierze” wiadomo już całkiem sporo. Widzieliśmy garść zdjęć z planu, o swojej podwójnej roli opowiedział Michael Fassbender, udostępniono także datę premiery dzieła. A to będzie opowieścią o załodze statku kolonizacyjnego Przymierze. Załoganci odnajdują planetę, która wygląda jak raj, ale naprawdę jest mrocznym, niebezpiecznym światem, którego jedynym mieszkańcem jest syntetyczny David, ostatni ocalały z ekspedycji Prometeusz.

W filmie stanowiącym punkt łączący „Promoteusza” z „Obcym” z 1979 roku ujrzymy m.in. Katherine Waterston. Aktorka wcieli się w postać Daniels, a w sieci możemy zobaczy nowe zdjęcie z jej wizerunkiem:

kat Fot. foto: materiały prasowe

Katherine Waterston opowiedziała o swojej bohaterce i o tym na ile jest ona podobna do Ripley, w którą w oryginale wcieliła się Sigourney Weaver:

Nigdy nie wie się z czego jest się zbudowanym, dopóki się tego nie przetestuje. Obie są gotowe do jasnego myślenia w naprawdę szokujących i niewyobrażalnych scenariuszach. To interesujące grać kogoś kto potrafi funkcjonować w takim chaosie. Jestem bardzo wrażliwa. Widziałam te filmy wiele razy, ale ledwo co patrzyłam na sceny z obcymi, bo z reguły zakrywałam oczy.

W „Obcym: Przymierze” bohaterowie będą musieli się zmierzyć z Neomorfami. O monstrach czyhających na życie postaci w nadciągającym dziele Ridleya Scotta opowiedziała Katherine Waterston:

Nie chcę zdradzać zbyt wiele i odbierać filmowi magii. Wydaje mi się, że jest dużo straszniejszy, jeżeli nie wie się jak niektóre rzeczy powstawały. Mieliśmy świetny zespół. Widzieliśmy każdą kreaturę, z którą będziemy mieli do czynienia. Właściwie, to jest to bardzo podobne do tego, jak pracowałam przy „Fantastycznych zwierzętach”. W obu przypadkach miałam do czynienia z reżyserami wystarczająco inteligentnymi, aby wiedzieć, że z im większą ilością praktycznych rzeczy muszą zmierzyć się aktorzy, tym lepiej.

Pełnej wypowiedzi aktorki możecie posłuchać poniżej:

„Obcy: Przymierze” wejdzie do kina 19 maja 2017 roku. Premierze mają towarzyszyć doznania w wirtualnej rzeczywistości. Fox Innovation Lab przy współpracy z Ridleyem Scottem przygotuje efektowny tour VR po filmowym uniwersum Obcych. Rzecz będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy PlaystationVR, HTC Vive albo Oculus Rift - tylko te urządzenia będą obsługiwać produkcję Foxa. 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.