Keanu Reeves chciałby się wcielić w Wolverine'a

Kamil Kacperski
20.12.2018 11:55
John Wick|undefined Fot. shutterstock.com

Aktor w wywiadzie z portalem ScreenGeek przyznał, że chciałby wcielić się w herosa, który jest najlepszy w tym co robi, ale to co robi, nie jest zbyt przyjemne.

Na przestrzeni lat Keanu Reeves zdobył sławę wcielając się w sporo filmowych twardzieli - jego nazwisko stało się gorące po premierze "Matrixa", w którym wcielił się w głównego bohatera Neo, następnie aktor zagrał Johna Constantine'a w amerykańskiej adaptacji popularnych komiksów o mistrzu mrocznych sztuk magicznych, a w ostatnich latach jego kariera przeżywa renesans przez występy w świetnych filmach z serii "John Wick". Reeves wciela się w tytułowego zabójcę, który mści się na mafii. 

Ale okazuje się, że nawet mimo kilku kultowych ról na swoim koncie, aktor wciąż chciałby rozszerzyć swoje CV. W niedawnym wywiadzie z portalem ScreenGeek, zapytano Reevesa o chęć zagrania w komiksowych filmach. Kilka lat temu sam artysta powiedział, że chciałby zagrać Batmana albo Wolverine'a i okazuje się, że po latach wciąż ma chęć na przyodzianie pazurów z adamantium i zaprowadzenie porządku wśród Sentineli:

To nie jest tak, że nie mogłem przyjąć tych ról. One po prostu były już obsadzone. Ale jeśli miałbym wybierać między tymi dwoma, to zdecydowanie chciałbym zagrać Wolverine'a.

Keanu Reeves jako Wolverine?

Cóż, szanse na to są całkiem spore - w końcu wraz z premierą "Logana" zakończyła się przygoda Hugh Jackmana z rolą kanadyjskiego herosa. Jest zatem wakat, który Reeves mógłby wykorzystać. Niestety, wydaje się to mało prawdopodobne. Disney, który przejął prawa do X-Men, raczej będzie chciał obsadzić w roli kogoś, kto będzie mógł (słowami Deadpoola): "pociągnąć franczyzę przez co najmniej 10-12 lat". A Keanu Reeves już teraz ma 54 lata, więc raczej trudno go sobie wyobrazić w tak fizycznej roli przez następną dekadę. 

John Wick 3 - pierwsze zdjęcie

Reeves ma za to inną dobrze prosperującą markę, w której świetnie sprawdza - chodzi oczywiście o "Johna Wicka", którego 3. część trafi do kin w maju 2019 roku. W grudniu 2018 roku Entertainment Weekly opublikowało zdjęcie z produkcji, które przedstawia tytułowego bohatera w towarzystwie Sofii (Halle Berry) oraz dwóch owczarków niemieckich. Zobaczcie sami:

JW Fot. foto: materiały prasowe/Entertainment Weekly

 Premiera "Johna Wicka 3" odbędzie się w maju 2019 roku. Keanu Reevesa usłyszymy również w "Toy Story 4". Niestety nie wiemy, w kogo wcieli się aktor.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.