Keanu Reeves cytuje "Matriksa" w nowym zwiastunie "Johna Wicka 3"

Kamil Kacperski
22.03.2019 10:09
John Wick 3|undefined Fot. kadr ze zwiastuna "Johna Wicka 3"

Do sieci trafił materiał promujący 3. już film o emerytowanym płatnym zabójcy, który wraca do pracy, gdy syn mafioza zabija mu psa. Zobaczcie zwiastun "Johna Wicka 3".

"John Wick 3" trafi do kin już w maju 2019 roku, w związku z tym twórcy opublikowali nowy zwiastun produkcji o płatnym zabójcy. John (Keanu Reeves) staje się "excomunicado" i zaczynają na niego polować inni asasyni. W ucieczce pomagają mu Winston (Ian McShane) i Sofia (Halle Berry), która może mieć jednak ukrytą własną agendę. Kobiecie towarzyszą dwa psy, które wyglądają jak  owczarki niemieckie. Niestety, pojawiają się na ekranie tak krótko, że pewności co do ich rasy mieć nie możemy.

John Wick 3 - nowy zwiastun

Oprócz tego zapowiedź "Johna Wicka 3" jest przepełnione najwyższej jakości choreografią walk. Nie zabrakło gun-fu, pościgów na motocyklach z katanami w rękach, a także oldschoolowej walki na noże. Pojawia się również nawiązanie do "Matriksa", gdy John na pytanie "Czego potrzebujesz?" odpowiada: "Broni. Dużo broni". Zobaczcie wideo:

Dystrybutorzy filmu opublikowali również opis fabuły, a także nowy plakat "Johna Wicka 3":

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?

John Wick 3 - data premiery

Oprócz Keanu Reevesa, Iana McShane'a i Halle Berry, w filmie pojawią się również: Laurence Fishburne, Mark Dacascos, Asia Kate Dillon, Lance Reddick, Jason Mantzoukas, powracający Common i Ruby Rose, a także koszykarz Boban Marjanovic. Mierzący 222 centymetry środkowy z Philadelphia 76ers wcieli się w "Zabójcę", którego widzieliśmy przez chwilę w pierwszym zwiastunie "Johna Wicka 3":

Premiera filmu "John Wick 3" odbędzie się 17 maja 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.