Keanu Reeves jako Ghost Rider w MCU na fanowskiej grafice. Jak się prezentuje?

21.10.2019 13:55
Foto: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News|undefined Fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Fani Marvela od dawna poszukują dla Keanu Reevesa odpowiedniej roli w uniwersum. Tym razem jeden z internautów postawił na Ghost Ridera.

Fani Kinowego Uniwersum Marvela usilnie próbują wcisnąć do niego Keanu Reevesa. Co więcej, sam prezes Marvel Studios - Kevin Faige - przyznał otwarcie, że rozmawiał z aktorem o roli w przyszłych filmach Marvela. Gwiazdor "Matrixa" i "Johna Wicka" pojawiał się już na wielu fanowskich grafikach, w rozmaitych rolach.Tym razem padło na Ghost Ridera. Jak wygląda efekt?

Keanu Reeves jako Ghost Rider w MCU

Internauta, posługujący się pseudonimem Death.Streak007, postanowił sprawdzić, jak Keanu Reeves prezentowałby się w roli Ghost Ridera. Autor fanartu nie postawił jednak na wersję bohatera, w którą wcielał się Gabriel Luna, czyli Robbiego Reyesa. Keanu Reeves stał się na grafice Johnnym Blaze'em. Efekt znajdziecie poniżej.

Przeczytaj także

Gabriel Luna miał powrócić do roli Ghost Ridera, w którą wcielał się w serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Serial, który miał być poświęcony w całości Robbiemu Reyesowi, został jednak skasowany z powodu różnic twórczych. Pojawiły się jednak głosy, jakoby włodarze MCU planowali wprowadzenie postaci do uniwersum. Miałby być to solowy film, przedstawiający Ghost Ridera, jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

Zobacz też: Co by było, gdyby to Chris Hemsworth zagrał Aquamana? Powstał fanart

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.