Keanu Reeves wystąpi w spin-offie "Szybkich i wściekłych"? The Rock skomentował plotki

18.06.2019 13:24
Keanu Reeves wystąpi w spin-offie "Szybkich i wściekłych"? The Rock skomentował plotki Fot. materiały prasowe

Niedawno w sieci pojawiły się pogłoski dotyczące występu gościnnego Keanu Reevesa w największej serii filmów akcji ostatnich lat, czyli "Szybkich i wściekłych". Czy aktor pojawi się w produkcji "Hobbs & Shaw"?

Keanu Reeves zapisze 2019 rok jako jeden z najlepszych w swojej karierze - aktor świętuje 20-lecie "Matriksa", sukces komercyjny i artystyczny "Johna Wicka 3" oraz "Toy Story 4", a także niesamowitą ilość pozytywnych reakcji po opublikowaniu wieści o tym, że będzie jednym z głównych bohaterów gry "Cyberpunk 2077" studia CD Projekt RED. Być może Reeves będzie mógł do tych osiągnięć dopisać również występ w filmie "Hobbs & Shaw", który jest spin-offem "Szybkich i wściekłych".

Keanu Reeves zagra w Szybkich i wściekłych?

Na temat potencjalnego występu gościnnego jednego z najpopularniejszych aktorów na świecie wypowiedział się gwiazdor nadchodzącej produkcji, czyli Dwayne Johnson. The Rock wyjawił, że pojawiły się plany dotyczące Keanu w "Hobbsie & Shawie", ale niestety nie udało się ich zrealizować. Johnson w wywiadzie z MTV podczas MTV Movie Awards zapowiedział jednak, że w przyszłości na pewno zrobią jakiś wspólny projekt:

Kocham Keanu. Jak sami pewnie wiecie, ma teraz niesamowity okres w swojej karierze. Rozmawialiśmy o tym - mówiłem mu: "Stary, zróbmy coś wspólnie w niedalekiej przyszłości, tak na 100%. Ale jeśli chodzi o teraz, czyli "Hobbsa & Shawa"? Nie, niestety go nie będzie w filmie.

 

John Wick w "Szybkich i wściekłych"? Brzmi zbyt dobrze, by było prawdziwe i niestety właśnie takie nie jest. Nie można jednak tracić nadziei - The Rock należy do jednych z najbardziej słownych osób w branży. Wystarczy przypomnieć, że od prawie 10 lat zapowiada film o Black Adamie i wygląda na to, że już niedługo ruszą do niego zdjęcia, a produkcja faktycznie trafi on do kin. Jeżeli więc zapowiada, że zrealizuje projekt z Keanu, to znaczy, że prędzej czy później go zobaczymy.

Na razie możemy jedynie odliczać dni do debiutu filmu "Hobbs & Shaw". Spin-off "Szybkich i wściekłych" trafi do kin 2 sierpnia 2019 roku. W filmie oprócz Dwayne'a Johnsona pojawią się m.in. Jason Statham, Idris Elba i Vanessa Kirby.  

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.