Keanu Reeves zagra nową postać w "Toy Story 4". W kogo się wcieli?

Natalia Hluzow
23.11.2018 11:28
keanu reeves|undefined Fot. Okauchi/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Kolejny hollywoodzki gwiazdor dołączył do obsady "Toy Story 4". Będzie to pierwszy raz, kiedy Keanu Reeves użyczy głosu animowanej postaci. Kogo zagra?

Choć "Toy Story 4" trafi do kin dopiero latem 2019, w sieci co chwila pojawiają się nowe informacje na temat produkcji. Ostatnią nowinkę zdradził Tim Allen, który użycza głosu Buzzowi Astralowi. W programie The Tonight Show Jimmy'ego Fallona wyjawił, że w jedną z nowych zabawek wcieli się Keanu Reeves.

Keanu Reeves w "Toy Story 4" - kogo zagra?

Aktor, który zasłynął rolą Neo w serii "Matrix", po raz pierwszy zmierzy się z rolą animowanej postaci Disneya. Wcześniej użyczał jedynie głosu animowanej wersji Neo w "Animatriksie". Allen nie zdradził wprawdzie, w kogo dokładnie wcieli się Keanu Reeves, wiadomo jednak, że będzie to rola nowej, niewielkiej zabawki.

Czym "Toy Story 4" zaskoczy widzów?

Allen podkreślił również bardzo emocjonalne zakończenie filmu, o czym wcześniej wspominał już Tom Hanks. Aktor poszedł jednak od krok dalej i porównał je do finałowej sceny z "Przeminęło z wiatrem". 

Czytałem to i musiałem odpuścić sobie czytanie tego w studio, bo było to tak emocjonalne. To jest jak scena z "Scarlett, nic mnie to nie obchodzi".

Odtwórca roli Buzza Astrala dodał też, że "Toy Story 4" nie tylko poruszy widzów, ale także zaskoczy ich wprowadzonymi nowościami:

To jest naprawdę dobre, a ci goście są geniuszami. Stworzyli głęboką i poruszającą, wspaniałą fabułę. Nie mogę niczego zdradzać, ale to jest o zupełnie nowym rodzaju zabawek. Naprawdę zaskoczą Was zabawki, które się pojawią.

Tak jak zapowiedział Tim Allen, w 4. części przygód Chudego i spółki pojawią się nie tylko znane i lubiane postaci, ale także nowe zabawki, m.in. tajemniczy Forky (Tony Hale), który pojawił się już w pierwszym teaserze "Toy Story 4". W kolejnym zwiastunie zadebiutowały też dwa pluszaki - Kwaku i Buniek.

"Toy Story 4" - kiedy premiera?

Reżyserem nowej odsłony "Toy Story" jest Josh Cooley ("W głowie się nie mieści"). Film trafi do polskich kin 9 sierpnia 2019 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.