Keira Knightley powraca w zwiastunie „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara”

Robert Skowronski
19.04.2017 09:27
Keira Knightley powraca w zwiastunie „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara” Fot. kadr z wideo

Na szerokie wody w japońskim zwiastunie „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara” wypływa teraz i Keira Knightley. Zobaczcie wideo.

W grudniu 2016 roku pojawiła się już wieść, że aktorka wystąpi w nadchodzącym dziele w reżyserii Joachima Roenninga i Espena Sandberga. Wiadomość nie została nigdy oficjalnie potwierdzona, ale nowy zwiastun „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara” ujawnia, że Keira Knightley faktycznie zjawi się na ekranie jako Elizabeth Swann. Aktorka ostatni raz jako ukochana Willa Turnera pojawiła się w filmie „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata” z 2007 roku.

Obsada jest jednak wypełniona także innymi sławami, bo ujrzymy także takie osoby, jak: Kaya Scodelario, Brenton Thwaites i Golshifteh Farahani. Powrócą również Orlando Bloom, Geoffrey Rush jako Barbossa, Kevin McNally w roli Joshameego Gibbsa, Stephen Graham jako Scrum oraz oczywiście Johnny Depp, czyli ekranowy Jack Sparrow. Według zeszłorocznych doniesień w obsadzie ma się również pojawić Paul McCartney, który zagra zupełnie nową postać.

Wszystkie sceny z udziałem Knightley były rejestrowane w tajemnicy. Nieoficjalne wieści mówią o tym, że nie dostała ona zbyt wiele czasu na ekranie i w udziale przypadła jej zaledwie krótka sekwencja po napisach, która przygotowuje grunt pod 6. część „Piratów z Karaibów”. Czy tak faktycznie będzie dowiemy się 26 maja 2017 roku - wtedy „Zemsta Salazara” wkroczy na ekrany.

Zobaczcie japoński zwiastun filmu:

Tym razem w pogoń za Jackiem Sparrowem ruszy Kapitan Salazar grany przez Javiera Bardema i jego zgraja duchów. Istoty nie z tego świata wydostały się z Diabelskiego Trójkąta i postawiły sobie za cel zabicie każdego pirata na wodach, w tym oczywiście postać graną przez Deppa. Jedynym sposobem na ratunek jest odnalezienie przez bohatera magicznego artefaktu dającego władzę na morzu - trójzębu Posejdona.

Scenarzystą filmu jest Jeff Nathanson odpowiedzialny za teksty „Terminalu”, „Facetów w czerni 3”, „Speed 2” czy „Złap mnie, jeśli potrafisz”. Reżyseruje zaś wspomniany wcześniej duet Joachim Roenning i Espen Sandberg, mający na koncie m.in. „Wyprawę Kon-Tiki”. Panowie nie byli wcześniej związani z serią o piratach.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.