Kevin Hart, John Krasinski i Dwayne Johnson zagrają... zwierzęta superbohaterów

09.06.2021 13:25
Kevin Hart, John Krasinski i Dwayne Johnson zagrają... zwierzęta superbohaterów Fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

"Hierarchia siły w uniwersum DC ponownie ulegnie zmianie" - takimi słowami Dwayne Johnson zapowiadał nie tylko "Black Adama", ale teraz także "League of Super-Pets" z gwiazdorską obsadą.

Dwayne Johnson zapowiada nowy hit DC Comics

Dwayne Johnson poinformował świat na swoim Instagramie, że już niedługo wcieli się w Krypto Superpsa. Na ekranie będą mu natomiast towarzyszyli m.in. Kevin Hart oraz John Krasinski.

Polecamy

Wideo zapowiadające "League of Super-Pets" pojawiło się na Instagramie Dwayne'a Johnsona, a możemy w nim usłyszeć motyw przewodni z legendarnego filmu "Superman: The Movie". Materiał zobaczycie poniżej:

Polecamy

A kto jeszcze pojawi się w filmie? Oprócz Kevina Harta, Dwayne'a Johnsona i Johna Krasinskiego, w produkcji usłyszymy Keanu Reevesa, Kate McKinnon, Vanessę Bayer, Natashę Lyonne oraz Diego Lunę. Niestety nie wiemy, w kogo wcielą się znani aktorzy (oprócz DJ-a i Harta - ci będą kolejno Krypto i należącym do Batmana Ace'em).  

Film "League od Super-Pets" ma zadebiutować w kinach 20 maja 2022 roku i będzie rywalizował z filmami pokroju "Mission: Impossible 7" oraz "Johnem Wickiem 4". To oznacza, że Keanu będzie rywalizował sam ze sobą. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.