Kevin Spacey powraca do aktorstwa. W jakiej produkcji go zobaczymy?

24.05.2021 10:20
Kevin Spacey powraca do aktorstwa. W jakiej produkcji go zobaczymy? Fot. Pool, The Inquirer and Mirror/Associated Press/East News

Aktor Kevin Spacey powraca do aktorstwa - niedawno ogłoszono, że niesławny gwiazdor wybrał swoją nową rolę (pierwszą od 4 lat).

Kevin Spacey powraca do aktorstwa

Jak podaje ABC News, Kevin Spacey pojawi się we włoskim filmie "L’uomo Che Disegno Dio" (czy też "The Man Who Drew God"). Reżyserem filmu będzie Franco Nero, a główną rolę w filmie zagra jego żona, Vanessa Redgrave.

Polecamy

Reżyser wypowiedział się na temat swojej decyzji w rozmowie z ABC News:

Jestem bardzo szczęśliwy, że Kevin zgodził się na wystąpienie w moim filmie. Uważam go za świetnego aktora i nie mogę się doczekać, aż zaczniemy kręcić ten projekt.

Spacey nie skomentował tej sprawy. Dla niego to będzie pierwsza rola od 4 lat - aktor w 2017 roku został oskarżony przez kilkanaście osób o molestowanie seksualne. Stracił wówczas rolę w popularnym serialu "House of Cards".

Polecamy

Jego ostatnim filmem był "Billionaire Boys Club" z 2018 roku, w którym Spacey grał jedną z głównych ról. Film był jednak ogromnym rozczarowaniem w box-offisie, zarabiając w USA zaledwie... 618 dolarów w trakcie weekendu otwarcia (film pokazano w 11 kinach). 

Na razie nie wiemy, kiedy film "The Man Who Drew God" zadebiutuje w kinach (i czy w ogóle pojawi się na rynku międzynarodowym). 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.