„Kevin sam w domu” tradycyjnie w święta Bożego Narodzenia zagości na Polsacie

Weronika Tołwińska
09.11.2018 16:03
Fot. IFA Film/United Archives/East News

Polsat znowu uratował święta! Stacja poinformowała, że jak co roku wyemituje „Kevina samego w domu” w święta Bożego Narodzenia. Niepisana tradycja, którą pokochali Polacy nadal trwa.

Bez czego nie możemy wyobrazić sobie świąt Bożego Narodzenia? Dla niektórych będzie to ubrana choinka, karp pływający w wannie, zarumienione pierogi na talerzu a dla innych to przede wszystkim „Kevin sam w domu” na Polsacie! Tobias Solorz, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu, rozwiał wszelkie wątpliwości na temat tegorocznej emisji filmu.

Czy w tym roku Święta się odbędą? Tak, odbędą. Będzie „Kevin sam w domu”.

Czy w tym roku święta się odbędą? Tak, odbędą się. Będzie "Kevin sam w domu"

„Kevin sam w domu” znowu na Polsacie w święta!

Tysiące Polaków z pewnością odetchnęło z ulgą, słysząc wieść, że już w grudniu 2018 będą mogli obejrzeć kolejny raz film o przygodach rezolutnego ośmiolatka, który zostaje sam w domu na święta. Telewizja Polsat tylko raz pozwoliła sobie na zmianę świątecznej ramówki i w 2010 roku zrezygnowała z emisji amerykańskiej komedii podczas świąt. Odpowiedź niezadowolonych widzów była natychmiastowa. Na Facebooku pojawiło się ponad 50 tysięcy wpisów, w których fani negatywnie wyrażali się o decyzji Polsatu. W następny roku Polsat przywrócił więc emisję „Kevina samego w domu” by fani produkcji mogli w spokoju i radości spędzać święta.

„Kevin sam w domu” – świąteczny hit telewizji Polsat

„Kevin sam w domu” z 1990 roku w reżyserii Chrisa Columbusa z tytułową rolą Macaulay’a Culkina okazał się nie tylko hitem w Stanach Zjednoczonych (film emitowano jeszcze długo po okresie świątecznym) ale też na całym świecie. Opowieść o amerykańskiej rodzinie McCallisterów, która postanawia spędzić święta we Francji, zapominając o najmłodszym Kevinie,  stała się również tradycyjnym elementem świąt Bożego Narodzenia w wielu polskich domach. Telewizja Polsat zauważyła wyjątkowy sentyment Polaków do amerykańskiej komedii, dlatego co roku umieszcza „Kevina samego w domu” w swojej świątecznej ramówce.

„Kevin sam w domu” - kiedy poleci na Polsacie w 2018 roku?

Na razie stacja potwierdziła jedynie, że film „Kevin sam w domu” zostanie pokazany na Polsacie w święta 2018, jednak nieznana jest jeszcze dokładna data emisji. Pewne jest jedno, fani komedii będą mieli udane święta Bożego Narodzenia.

Weronika Tołwińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.