Nicole Kidman, Willem Dafoe i dwóch Skarsgårdów w nowym horrorze Roberta Eggersa?

17.10.2019 16:57
Foto: Rex Features/East News; VALERIE MACON/AFP/East News; Taylor Jewell/Invision/AP/East News|undefined Fot. Rex Features/East News; VALERIE MACON/AFP/East News; Taylor Jewell/Invision/AP/East News

Robert Eggers kompletuje obsadę swojego nowego filmu. Zgodnie z doniesieniami, ma być ona wypełniona wielkimi nazwiskami!

Robert Eggers to gorące nazwisko wśród horroromaniaków. Zarówno jego debiut "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii", jak i tegoroczny "The Lighthouse" zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez widzów, a sam reżyser zyskał miano gwiazdy horroru niezależnego. Eggers jest właśnie na etapie kompletowania obsady do swojego najnowszego dzieła. Kto zagra w "The Northman"?

"The Northman" - obsada nowego horroru Roberta Eggersa

"The Northman" ma być sagą zemsty w świecie Wikingów, której akcja umiejscowiona będzie w X wieku. Poznamy tu historię nordyckiego księcia, który wyrusza na misję by pomścić swego zamordowanego ojca. Jak donoszą zagraniczne media, Alexander Skarsgård jest na etapie rozmów w sprawie głównej roli. Resztę obsady mają stanowić między innymi jego młodszy brat Bill Skarsgård (którego z pewnością kojarzycie jako klauna Pennywise z horroru "To"), Nicole Kidman, Willem Dafoe oraz Anya Taylor-Joy. Ostatnia dwójka miała już możliwość współpracy z Robertem Eggersem. Anya Taylor-Joy zagrała główną rolę w "Czarownicy...", zaś Dafoe wystąpił u boku Roberta Pattinsona w tegorocznym "The Lighthouse".

Foto: materiały prasowe A24 Fot. Foto: materiały prasowe A24
Przeczytaj także

Robert Eggers odpowie zarówno za reżyserię, jak i scenariusz, który współtworzył z islandzkim poetą i pisarzem znanym jako Sjón. Przybliżona data premiery "The Northman" nie jest na tę chwilę znana.

Zobacz też: Jakie horrory zadebiutują w 2020 roku?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.