Kiedy premiera "Jesus Rolls"? Znamy datę premiery spin-offu "The Big Lebowski"

09.07.2019 12:17
Jesus Rolls spinoff Big Lebowskiego|undefined Fot. . kadr z wideo The Big Lebowski - Jesus Scene (1080p)

Fani "The Big Lebowski" czekali na spin-off tej produkcji już od dłuższego czasu. W końcu poznaliśmy datę premiery "Jesus Rolls".

Spin-off "The Big Lebowski" nie będzie dotyczyć głównych bohaterów tego filmu, ale pewnej postaci drugoplanowej. Osoby, które widziały "Lebowskiego" z pewnością kojarzą zamiłowanie głównego bohatera do kręgli. Uwadze fanów nie umknął również przeciwnik drużyny Kolesia. Mowa o Jesusie Quintanie, w którego wcielił się John Turturro.

Znamy datę premiery spin-offu "The Big Lebowski"

John Turturro ma nie tylko ponownie wcielić się w Jesusa. Aktor ma być również odpowiedzialny za reżyserię i scenariusz. Dotychczas wiadomo było tylko, że film powstanie, ale nie było żadnej informacji o dacie premiery produkcji. Teraz okazuje się, że film wejdzie na ekrany kin szybciej niż mogłoby się wydawać.

Przeczytaj także

Premiera "Jesus Rolls" ma mieć miejsce już w 2020 roku. Nie wiadomo jednak, którego dnia i w jakim miesiącu. Produkcja ma przybliżyć historię Quintany i ukazać, co bohater robił w wolnym czasie.

Jak podaje hollywoodreporter.com, w filmie ma pojawić się również Jon Hamm, Susan Sarandon i Pete Davidson. Za dystrybucję będzie odpowiedzialna agencja Screen Media. 

Zobacz także: Ponowne spotkanie obsady "Big Lebowskiego" z okazji 20-lecia filmu [FOTO]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.