Kiedy zobaczymy nowy film o Avengers? Sebastian Stan twierdzi, że "nieprędko"

17.04.2020 10:44
Kiedy zobaczymy nowy film o Avengers? Sebastian Stan twierdzi, że "nieprędko" Fot. Invision/Invision/East News

"Avengers: Endgame" było pięknym zamknięciem pierwszego "tomu" Marvel Cinematic Universe, które pożegnało starszych bohaterów i przekazało pałeczkę nowym postaciom. Niestety, na nową wersję "Mścicieli" przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Gwiazdor MCU Sebastian Stan spotkał się niedawno na Instagramie z portalem Variety, gdzie porozmawiał na temat przyszłości filmów Marvela. Z jego słów wynika, że na razie nie ma żadnych konkretnych pomysłów na następną ogromną produkcję ze wszystkimi Avengers na pokładzie. Jednak nie powinniśmy się tym zbytnio martwić, ponieważ po sukcesie komercyjnym "Infinity War" i "Endgame", kolejny film o całym zespole jest niemalże pewny.

Sebastian Stan o nowych Avengers: nadejdą nieprędko

Według Stana, doprowadzenie do momentu, gdy wszyscy bohaterowie znów będą gotowi na uratowanie świata zajmie twórcom sporo czasu. Jak przyznał w wywiadzie z Variety:

Oj, niestety nic nie wiem. Wiesz przecież, że nic nie wiem... Jestem tylko zwykłym człowiekiem. A tak na serio - najpierw musimy ogarnąć parę własnych misji, zanim nadejdzie czas na Avengers. Muszę sobie poradzić z taką jedną osobą. Ale ten czas kwarantanny jest dobry pod jednym względem - nareszcie mam przerwę od Anthony'ego Mackie'ego. Jest miło i cicho. Ale, najpierw musimy przejść przez nasze wspólne przygody, zanim znów nadejdą Avengers.

Przeczytaj także

Sebastiana Stana zapytano również o sukces komercyjny "Avengers: Endgame", który okazał się być najlepiej zarabiającym filmem w historii (nie biorąc pod uwagę inflacji), bijąc rekord "Avatara" o kilka milionów dolarów. Aktor wciąż nie dowierza w taki obrót sytuacji:

To jest po prostu dzikie. Nawet o tym nie myślisz. Że pobiliśmy "Titanica"? Widziałem "Titanica" w kinie tyle razy, że nie potrafię tego zliczyć. Na nasz film złożyło się ponad 10 lat pracy. Ludzie idący na ten film pokazywali nam, że po prostu dorastali z tym światem i tymi produkcjami.

Niedawno trwały prace nad serialem "Falcon i Zimowy Żołnierz", czyli produkcją Disney+ o przygodach postaci granych przez Anthony'ego Mackie i Sebastiana Stana. Premiera jest planowana na sierpień 2020 roku, jednak może ulec zmianie ze względu na epidemię koronawirusa (zawieszono produkcję). 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.