"Kill Bill 3" z Zendayą w roli głównej? Tego chciałaby Vivica A. Fox

13.07.2020 13:14
Foto: Rex Features/East News|undefined Fot. Rex Features/East News

Gwiazda "Euforii" i "Spider-Mana" główną bohaterką trzeciego "Kill Billa"? Vivica A. Fox próbuje przekonać Quentina Tarantino.

Pomysł na zrealizowanie trzeciej odsłony "Kill Billa" pojawił się już kilkanaście lat temu i od tamtego czasu skrupulatnie powracał. W ubiegłym roku nawet sam Quentin Tarantino stwierdził, że znalazł w końcu dobre rozwiązanie na zakończenie wątku bohaterki, w którą wcielała się Uma Thurman. Od tamtego czasu milczy jednak na ten temat. Co innego Vivica A. Fox, która znalazła już odtwórczynię nowej głównej roli.

"Kill Bill 3" z Zendayą w roli głównej? Tego chciałaby Vivica A. Fox

"Kill Bill 3" miałby opowiadać historię Nikki i jej zemsty na Czarnej Mambie. W ramach przypomnienia - w pierwszej odsłonie filmu jesteśmy świadkami starcia Panny Młodej z Vernitą Green, w którą wcieliła się Vivica A. Fox. Green przegrywa walkę i ponosi śmierć, wszystko na oczach swojej kilkuletniej córeczki. Główna bohaterka zwraca się wówczas do dziewczynki, że jeśli kiedyś będzie szukała zemsty, to ta będzie na nią czekać.

Przeczytaj także

Vivica A. Fox uznała, że idealną kandydatką do roli dorosłej Nikki jest gwiazda "Euforii" i nowych "Spider-Manów" - Zendaya. Pozostaje tylko przekonać Quentina Tarantino.

Mówmy to głośno: Tarantino, obsadź Zendayę! Niech zainteresuje się tym projektem. Czyż to nie byłoby wspaniałe? 

 

Aktorka dodała również, że sama z chęcią wystąpi w trzeciej odsłonie, choćby w ramach retrospekcji.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.