Kim Kolwiek na pierwszym zdjęciu z aktorskiego filmu Disneya

Natalia Hluzow
23.07.2018 17:06
Kim Kolwiek|undefined Fot. kadr z serialu "Kim Kolwiek"

Kolejna słynna bohaterka kreskówek doczeka się aktorskiej wersji. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Sadie Stanley jako Kim Kolwiek.

Jedną z atrakcji tegorocznego Comic Conu w San Diego, jakie Disney przygotował dla fanów, było pierwsze zdjęcie młodziutkiej Sadie Stanley w roli Kim Kolwiek z nadchodzącego aktorskiego filmu zrealizowanego na podstawie animacji o nastoletniej tajnej agentce.

Sadie Stanley jako Kim Kolwiek – pierwsze zdjęcie

Na pierwszej fotografii widzimy rudowłosą Sadie Stanley, która pojawia się w słynnej pozie i kostiumie Kim Kolwiek. Jak prezentuje się nastoletnia aktorka, możecie zobaczyć poniżej:

PIERWSZE SPOJRZENIE: Więc Disney robi film o KIM KOLWIEK , a oto pierwsze spojrzenie na Kim w kostiumie. 

Magazyn EW postanowił zestawić zdjęcie aktorki z oryginalną, kreskówkową bohaterką. Trzeba przyznać, że aktorska kopia jest bardzo zbliżona do oryginału:

Kim Kolwiek: Zobacz pierwsze zdjęcie z aktorskiego filmu Disneya 

„Kim Kolwiek” to popularny serial animowany produkowany dla Disney Channel w latach 2002-2007. Główną bohaterką jest rudowłosa Kim – nastolatka, która na co dzień chodzi do szkoły, a wieczorami walczy ze złem jako tajna agentka. W przygodach towarzyszy jej kolega Ross Rabiaka. Razem ratują świat przed złoczyńcami z Dr Drakkenem i jego asystentką Strzygą na czele.

Zdjęcia do aktorskiego filmu „Kim Kolwiek” ruszą jeszcze w 2018 roku. Prócz Sadie Stanley w roli Kim, w filmie wystąpią także Sean Giambrone jako Ross Rabiaka oraz Alyson Hannigan (Lilly z „Jak poznałem Waszą matkę”) jako matka Kim i Todd Stashwick (serial „12 małp”) jako Dr Drakken. W obsadzie znaleźli się też Taylor Ortega i Issac Ryan Brown, jednak ich role nie są jeszcze znane. Premiera „Kim Kolwiek” została zapowiedziana na 2019 rok. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.