King Kong i Godzilla jako jeden potwór kaiju? Wygląda naprawdę mocarnie!

25.11.2020 11:33
King Kong kontra Godzilla - kadr z filmu Fot. Album Online/EAST NEWS

Jak wyglądałoby połączenie King Konga i Godzilli? Fani kaiju postanowili to sprawdzić i przygotowali projekt naprawdę świetnie wyglądającej bestii.

Kingdzilla? Godzillkong? Mniejsza o nazwę. Liczy się efekt niezwykłego połączenia dwóch najsłynniejszych przedstawicieli nurtu kina science fiction, jakim jest kaiju. Jak prezentuje się ta mieszanka wybuchowa?

King Kong i Godzilla jako jeden potwór kaiju

Kto wygrałby w pojedynku? Godzilla czy King Kong? To pytanie zadali sobie twórcy filmu z 1962 roku pod jakże zaskakującym tytułem "King Kong kontra Godzilla". Odpowiedzieć na nie w 2020 roku planowali również współcześni filmowcy produkcją zatytułowaną "Godzilla kontra Kong", ale o wiele silniejszy od wielkich potworów okazał się koronawirus i premierę crossovera przeniesiono na rok 2021.

Polecamy

Po co jednak antagonizować ogromnego goryla i jeszcze większego jaszczura, skoro można połączyć ich w jedną istotę? Na taki pomysł wpadli internetowi twórcy, którzy przedstawili światu hybrydę idealną, miksującą najlepsze cechy obu słynnych potworów. Na Instagramie londyńskiej grupy REBOR pojawiły się efekty pracy jej członków, którzy za pomocą programów graficznych przygotowali model mieszanki King Konga z Godzillą. Podpowiemy tylko, że grafiki robą wrażenie.

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na profilu REBOR. Twórcy postanowili nazwać hybrydę "One Kajiu", co idealnie oddaje charakter wielkiego pokrytego łuską małpiszona z ogonem Godzilli. Mamy nadzieję, że potwór posiada wszelkie właściwości monstrualnego gada, a więc potrafi ziać "atomowym oddechem", pływać z dużymi prędkościami i oddychać pod wodą, szybko się regenerować, przy jednoczesnym zachowaniu siły i zręczności King Konga. Powinien też ryczeć jak Godzilla podczas uderzania pięściami w pierś... Też się rozmarzyliście?

Polecamy

"Godzilla kontra Kong" - kiedy premiera?

Być może kiedyś Hollywood wykorzysta pomysł na hybrydę i zobaczymy One Kajiu na kinowym ekranie. Na razie fanom wielkich potworów pozostaje czekać na premierę filmu "Godzilla kontra Kong". Gdyby nie COVID-19, bylibyśmy już po premierze tego widowiska. Twórcy postanowili jednak przesunąć debiut swojego filmu na 21 maja 2021 roku. W produkcji reżyserowanej przez Adama Wingarda wystąpili     Alexander Skarsgård, Eiza González, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Ziyi Zhang, Rebecca Hall, Jessica Henwick, Brian Tyree Henry, Julian Dennison, Demián Bichir, Shun Oguri oraz Van Marten.

Zobacz także
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.