Kirsten Dunst skrytykowała film „Spider-Man: Homecoming”. Tom Holland odpowiada

Sergiusz Kurczuk
01.08.2017 14:27
Kirsten Dunst skrytykowała film „Spider-Man: Homecoming”. Tom Holland odpowiada

Kirsten Dunst przed laty zagrała Mary Jane Watson w pierwszej trylogii przygód Spider-Mana. Ostatnio dość niepochlebnie wypowiedziała się na temat filmu „Spider-Man: Homecoming”. Tom Holland, który wcielił się w nowego Petera Parkera, odpowiedział na krytykę. 

Drugi reboot historii Spider-Mana wzbudził wiele emocji. Chociaż od premiery minęło już trochę czasu, ciągle pojawiają się nowe informacje dotyczące filmu. Kirsten Dunst, aktorka wcielająca się w Mary Jane Watson w pierwszej trylogii, jeszcze przed premierą skomentowała film „Spider-Man: Homecoming”. Grająca wraz z Tobey'em Maguirem gwiazda, skrytykowała również wersję przygód Spider-Mana w reżyserii Marca Webba. Obie serie określiła jako zbędne i liczące na łatwy zarobek

My zrobiliśmy pierwsze filmy, więc kogo obchodzą kolejne? Nowe wersje to dojne krowy. To chyba oczywiste.

Oba rebooty okazały się sporym sukcesem kasowym, ale nie powtórzyły wyników pierwszej części Spider-Mana w reżyserii Sama Reimiego. Mimo to „Spider-Man: Homecoming” zdobył uznanie wśród widzów i krytyków. Przez wielu został okrzyknięty najlepszą produkcją rozgrywającą się w filmowym uniwersum Marvela. Słowa swojej koleżanki po fachu postanowił skomentować Tom Holland, który zagrał młodego Petera Parkera. 

Ma prawo do takiej opinii i nie oceniam tego. Zdecydowanie nie zagrałem w tym filmie dla kasy. To znaczy, to jest praca i sądzę, że każdy mógłby ją wykonać nie zależnie od stawki. Wiem tylko, że spędziłem na planie wspaniałe chwile, byłem absolutnie zachwycony i wiesz, jeśli ona nie chce zobaczyć tego filmu, to mnie to tak naprawdę nie obchodzi. Nie znielubiłem jej w żadnym stopniu za to co, powiedziała. Ma prawo do swojej opinii, więc luz.

Niezależnie od tego, co twierdzi Kirsten Dunst i jakie są wyniki kasowe filmu, Sony do spółki z Marvel Studios już zapowiedziały kolejną część „Spider-Mana”. Docelowo mają powstać co najmniej trzy osobne filmy z Tomem Hollandem w roli głównej. Oprócz tego młody aktor  jako Spider-Man wystąpi również w innych produkcjach dziejących się w MCU. Następnym filmem, w którym zobaczymy go w czerwono niebieskim kostiumie, będzie „Avengers: Infinitywar”. Premiera zapowiedziana jest na 26 kwietnia 2018 roku

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.