„Kler” na Showmax: nowy film Wojciecha Smarzowskiego będzie dostępny online

Natalia Hluzow
05.10.2018 19:07
Kler na Showmax kiedy|undefined Fot. plakat filmu „Kler”

Masz ochotę obejrzeć nowy film Smarzowskiego, ale nie lubisz chodzić do kina? Dowiedz się, gdzie i kiedy legalnie obejrzysz „Kler” online!

Póki co „Kler” święci triumfy w kinach, bijąc kolejne rekordy popularności, jednak już niebawem kinomani domatorzy, będą mogli obejrzeć go na ekranach własnych telewizorów i monitorów. Z nieoficjalnych informacji, które otrzymaliśmy od sprawdzonego źródła, wynika, że nowy film Smarzowskiego będze też dostępny online - na platfomie Showmax.

Jako koproducent filmu „Kler”, serwis Showmax jako pierwszy legalnie zaprezentuje najnowsze dzieło Wojtka Smarzowskiego w sieci.

„Kler” na Showmax - kiedy premiera?

Obecnie nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery filmu „Kler” online, jednak z uzyskanych informacji wynika, że kiedy tylko kinowa dystrybucja nowego filmu Smarzowskiego zakończy się na dobre, trafi on na plaformę Showmax. Biorąc pod uwagę przeciętną żywotność polskich produkcji w kinach, jednocześnie pamiętając o niebywałej popularności filmu, premiera „Kleru” na Showmax nastąpi najwcześniej w pierwszej połowie 2019 roku.

Tymczasem dla wszystkich miłośników kanapowych seansów, by osłodzić oczekiwanie na „Kler” online, Showmax przygotował pakiet dzieł Wojciecha Smarzowskiego, które już teraz można oglądać w serwisie.

>>> SPRAWDŹ TEŻ: Filmy online – gdzie oglądać? Najlepsze strony z filmami i serialami w internecie <<<

„Kler” - obraz wad i grzechów polskiego duchowieństwa

„Kler” to opowieść o Kościele katolickim ukazana przez pryzmat losów czterech księży: poddającego się cielesnym żądzom wiejskiego proboszcza Trybusa (Robert Więckiewicz), tracącego zaufanie do wiernych Kukuły (Arkadiusz Jakubik), karierowicza Lisowskiego (Jacek Braciak) oraz jego chciwego zwierzchnika abp. Mordowicza, w którego wciela się Janusz Gajos. 

Poza głównymi bohaterami, w filmie pojawiają się też inne niejednoznaczne postaci, w które wcielają się m.in. Joanna Kulig, Katarzyna Herman, Izabela Kuna, Robert Wabich, Rafał Mohr i Henryk Talar.

Kinowa premiera „Kleru” odbyła się 28 września 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.