Oficjalny zwiastun i najgorszy plakat filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi, jaki dotychczas widzieliśmy

Natalia Hluzow
05.01.2018 11:49
Oficjalny zwiastun i najgorszy plakat filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi, jaki dotychczas widzieliśmy Fot. kadr z wideo

Wydawało Ci się, że portretowe plakaty kobiet mafii były słabe? To nie widziałeś jeszcze tego!

Patryk Vega na swoim facebookowym profilu udostępnił kolejne materiały promujące jego najnowszy film (choć w kwestii tego reżysera trudno nadążyć za tym, który jest najnowszy) i jak zwykle są... porażające.

Na plakacie widzimy informację, że scenariusz filmu został napisany z gangsterami z Mokotowa oraz całą obsadę „Kobiet mafii”, która została na niego wklejona chyba w paincie. A przynajmniej tak to wygląda. Czyżby gwiazdy filmów Vegi, tak wierne swojemu reżyserowi, że wraz z nim porzuciły kolejnego „Pitbulla”, nie znalazły czasu na wspólną sesję zdjęciową? Wychodzi na to, że nie, co widać na załączonym obrazku:

Trzeba przyznać panu Krzemienieckiemu, że tak źle jeszcze nie było. Ale na szczęście jest też nowy trailer – w porównaniu do reżyserskiego zwiastuna „Kobiet mafii” – utemperowany, bo przygotowany dla publiczności w kinach, która niekoniecznie kojarzy stylistykę Vegi i będzie zaskakiwana tym trailerem przed seansami innych filmów. W oficjalnym zwiastunie znajdziemy nowe scenki, wprowadzenie do historii, więcej miłości, TROCHĘ mniej przekleństw i właściwą reakcję Bogusława Lindy na złotą myśl bohaterki o ksywie „Daria” granej przez Agnieszkę Dygant (1:25 – polecam).

W filmie „Kobiety mafii” zobaczymy pełen skład aktorski Vegi: wspomnianą już Agnieszkę Dygant, Olgę Bołądź, Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Sebastiana Fabjańskiego, Janusza Chabiora oraz Julię Wieniawę, Aleksandrę Popławską, Bogusława Lindę i Olafa Lubaszenkę (!).

Premiera „Kobiet mafii” odbędzie się 23 lutego 2018 roku. Tymczasem Patryk Vega pracuje już nad kolejnym projektem – „Small World”, w którym być może zobaczymy nawet Colina Farrella oraz matkę jego dziecka.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.