Kobiety masturbujące się nad chorą na raka, czyli nowe zdjęcia z filmu „The Onania Club”

Sergiusz Kurczuk
19.09.2018 11:23
Kobiety masturbujące się nad chorą na raka, czyli nowe zdjęcia z filmu „The Onania Club” Fot. kadr z filmu The Onania Club

Twórca „Ludzkiej stonogi” szokuje nowymi kadrami z najnowszego filmu pod tytułem „The Onania Club”. 

Tom Six to reżyser, który lubi wprowadzać widów w konsternację. Tworzy filmy na pograniczu dobrego smaku, celowo nadając im groteskowy klimat. Tak właśnie było ze sławetną trylogią „Ludzka stonoga”, która należy do jednych z najbardziej obrzydliwych serii horrorów w historii kina. Tym razem filmowiec wziął się produkcję na pograniczu horroru i dramatu. W filmie „The Onania Club” pojawia się grupa bogatych kobiet, czerpiących przyjemność z cudzego nieszczęścia. I to dosłownie. W sieci pojawiły się trzy nowe zdjęcia z najnowszej produkcji filmowca. 

„The Onania Club” - nowe zdjęcia z filmu twórcy „Ludzkiej stonogi”

O samym filmie wiadomo nie wiele. Do tej pory ukazał się kontrowersyjny plakat i teaser, przedstawiający tytułowy klub w akcji. Główna bohaterka spotka na swojej drodze grupę starszych, bogatych kobiet u władzy, które onanizują się do sytuacji, w której ktoś cierpi. Six zapowiedział swoje nowe dzieło jako „paskudne, nieludzkie doświadczenie”. Stwierdził również, że „The Onania Club” to „powiew zanieczyszczonego powietrza w czasach rosnącej poprawności politycznej i nietolerancji”. 

Nowe kadry z filmu doskonale ilustrują słowa reżysera. 

The Onania Club Fot. foto: materiał promocyjny
The Onania Club Fot. foto: materiał promocyjny
The Onania Club Fot. foto: materiał promocyjny

Na jednym widzimy, jak grupa tytułowych bohaterek masturbuje się patrząc na umierającą kobietę w szpitalnym łóżku. Na kolejnym widzimy główną bohaterkę. Ostatnie ukazuje ją, rozpinającą worek na zwłoki. Pomysł na produkcję pochodzi z filozofii Schopenhauera. Chodzi o pojęcie Schadenfreude - zjawisko czerpania przyjemności z cudzego nieszczęścia. Oczywiście w filmie „The Onania Club” termin został zinterpretowany aż nazbyt dosłownie. 

Chociaż Six obiecuje, że film zadebiutuje w roku 2018, wciąż nie zdradzono dokładnej daty jego premiery. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.