"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" - Tak zmienili się aktorzy po latach

Kamil Kacperski
28.12.2018 11:14
Miszmasz, czyli kogel-mogel 3|undefined Fot. materiały prasowe

Jak przez 30 lat zmienili się bohaterowie znani z dwóch pierwszych komedii - Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, czy Jerzy Rogalski? Zobacz galerię zdjęć. 

W "Miszmaszu, czyli koglu-moglu 3" główna bohaterka Kasia (Graży­na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia­nym zalotnikiem Staszkiem Kola­są. Do Polski wraca niespodzie­wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło­poty. Chłopak ma pomysł na nie­codzienny biznes (plantacja marihuany). W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań­skich wybucha kryzys. Wolań­ska (Ewa Kasprzyk) - celebrytka i słynna sekstrenerka - wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy - mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) - buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka).

Kim teraz są bohaterowie z Kogla Mogla?

Kasia Zawada (Grażyna Błęcka-Kolska) - jest rozwódką, pracuje jako dyrektorka szkoły w Brzózkach. Pełna ciepła Kasia zawsze jest go­towa pomagać innym – nawet gdy jej własne życie wcale nie przypomina sielanki. I cierpliwie wybacza jedynemu synowi Marcinowi kolejne grzeszki…

Solska (Katarzyna Łaniewska) - matka Kasi i babcia Marcina to zaradna, pra­cowita gospodyni, dla której najważniejsza jest rodzina. Cały czas rozpieszcza jedynego wnuka i nawet nie dostrzega, że Marcin wcale nie wyrósł na aniołka…

Barbara Wolańska (Ewa Kasprzyk) - matka Agnieszki i Piotrusia. Od lat rządzi całą rodziną, a ostatnio została też słynną ekspertką od seksu. Pewna siebie i wyzwolona, na kolej­nych wykładach doradza kobietom, jak odnaleźć punkt G. I nawet nie zauważa, że jej własny mąż dochodzi powoli do punktu R jak rozwód i rozstanie.

Marian Wolański (Zdzisław Wardejn)  - ojciec Agnieszki i Piotrusia. Od lat żyje w cieniu przebojowej żony, zapominając o własnym szczęściu i z łezką w oku wspominając dawne czasy, gdy w ich domu mieszkała sympatyczna, pełna ciepła Kasia.

Staszek Kolasa (Jerzy Rogalski) - niedoszły mąż Kasi. Przez lata stał się wielbicielem ogrodnictwa oraz krasnoludków. Aktualnie jest w Brzózkach sołtysem, niekoniecznie przez miesz­kańców lubianym. I mimo upływu lat wciąż ma sła­bość do swojej "narzeczonej".

Jak po latach wyglądają bohaterowie Kogla Mogla?

Dystrybutorzy podzielili się również zdjęciami pokazującymi, jak na przestrzeni lat zmieniali się bohaterowie serii "Kogel-mogel":

Film "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" trafi do kin już 25 stycznia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.