"Kogel Mogel 4" nagle pojawił się na platformie streamingowej. Gdzie zobaczymy komedię?

23.03.2022 15:40
"Kogel Mogel 4" nagle pojawił się na platformie streamingowej. Gdzie zobaczymy komedię? Fot. materiały prasowe/Next Film

"Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4" właśnie nieoczekiwanie zawitał na platformę streamingową. Gdzie zobaczymy kolejną odsłonę serii?

Kogel Mogel 4 - gdzie obejrzeć film online?

"Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4" to nowa odsłona słynnej serii, kontynuująca wątki lubianej polskiej komedii o rodzinach Zawadów i Solskich. W najnowszej części franczyzy historia skupia się na kwitnącej miłości Agnieszki i Marcina oraz na porywach serca Kasi i profesora Wolańskiego.

Polecamy

Nowa produkcja wykorzystuje sentyment do serii, zapoczątkowanej jeszcze w latach 80., w krzywym zwierciadle pokazując, jak świat wcale nie zmienił się w ciągu ostatnich dekad i jak niektóre rzeczy wciąż przysparzają ludziom tyle samo problemów.  

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun komedii:

Polecamy

Teraz film dostępny jest już na platformie Netflix. Produkcja zawitała w serwisie po północy 23 marca. Jest to o tyle zaskakujące, że jest to ekspresowy czas od momentu kinowej premiery, która przypadła na 7 stycznia 2022 roku.

Reżyserką filmu jest Anna Wieczur-Bluszcz. Za scenariusz odpowiada Ilona Łepkowska. W filmie występują m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka i Anna Mucha. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.