"Kogel Mogel 4" nagle pojawił się na platformie streamingowej. Gdzie zobaczymy komedię?

23.03.2022 15:40
"Kogel Mogel 4" nagle pojawił się na platformie streamingowej. Gdzie zobaczymy komedię? Fot. materiały prasowe/Next Film

"Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4" właśnie nieoczekiwanie zawitał na platformę streamingową. Gdzie zobaczymy kolejną odsłonę serii?

Kogel Mogel 4 - gdzie obejrzeć film online?

"Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4" to nowa odsłona słynnej serii, kontynuująca wątki lubianej polskiej komedii o rodzinach Zawadów i Solskich. W najnowszej części franczyzy historia skupia się na kwitnącej miłości Agnieszki i Marcina oraz na porywach serca Kasi i profesora Wolańskiego.

Polecamy

Nowa produkcja wykorzystuje sentyment do serii, zapoczątkowanej jeszcze w latach 80., w krzywym zwierciadle pokazując, jak świat wcale nie zmienił się w ciągu ostatnich dekad i jak niektóre rzeczy wciąż przysparzają ludziom tyle samo problemów.  

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun komedii:

Polecamy

Teraz film dostępny jest już na platformie Netflix. Produkcja zawitała w serwisie po północy 23 marca. Jest to o tyle zaskakujące, że jest to ekspresowy czas od momentu kinowej premiery, która przypadła na 7 stycznia 2022 roku.

Reżyserką filmu jest Anna Wieczur-Bluszcz. Za scenariusz odpowiada Ilona Łepkowska. W filmie występują m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka i Anna Mucha. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.