Kolejna gwiazda w obsadzie "Lokiego". Kogo zagra?

12.02.2020 12:47
Loki|undefined Fot. kadr z filmu "Thor: Ragnarok"/Disney

Gugu Mbatha-Raw to kolejna aktorka, która pojawi się w długo wyczekiwanym serialu aktorskim o przygodach "Lokiego". Kogo zagra w nadchodzącej produkcji z Tomem Hiddlestonem w roli głównej?

Jak podaje serwis Deadline, kolejna osoba dołączyła do obsady serialu Marvel Studios o tytule "Loki". Do dotychczas potwierdzonego Toma Hiddlestona i Owena Wilsona dołączyła teraz Gugu Mbatha-Raw, której rola pozostaje niestety nieznana. Według portalu, może grać jedną z głównych ról - być może będzie najważniejszą aktorką pierwszoplanową. 

Nowa gwiazda zagra w serialu o Lokim

Gugu Mbatha-Raw wystąpiła do tej pory w głośnym programie Apple TV+ o tytule "The Morning Show" ze Stevem Carellem, "Motherless BrookIyn" oraz "The Cloverfield Paradox". Aktorka jest bardzo utalentowana i wielu fanów już obsadzało ją w poważnych komiksowych rolach, więc niewątpliwie powinna się sprawdzić również w "Lokim".

Przeczytaj także

Sam serial "Loki" ma opowiadać o przygodach tytułowego Boga Występków, który będzie podróżował w czasie i weźmie udział w wielu ważnych dla ludzkości wydarzeniach. Szef MCU Kevin Feige potwierdził też, że produkcja będzie mocno połączona z filmem "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". W roli głównej wystąpi oczywiście Tom Hiddleston.

Wśród pozostałych seriali nadchodzących na Disney+ znajdziemy też m.in. "The Falcon and the Winter Soldier", "WandaVision", "What If…?", "Hawkeye", "Ms. Marvel", "Moon Knight" oraz "She-Hulk". Pierwszy z nich zobaczymy jeszcze w 2020 roku.

"Loki" ma zadebiutować na Disney+ na początku 2021 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.