Szok i niedowierzanie. "Kolejne 365 dni" również dostaje słabe oceny od krytyków: "to film dla masochistów"

22.08.2022 12:38
Szok i niedowierzanie. "Kolejne 365 dni" również dostaje słabe oceny od krytyków: "to film dla masochistów" Fot. materiały prasowe/Karolina Grabowska/Netflix

Psy szczekają, a karawana idzie dalej - to znane powiedzenie świetnie oddaje filozofię producentów filmów z serii "365 dni". Niedawno zadebiutowała bowiem 3. część franczyzy, która ponownie zbiera oceny pokroju 2/10.

Kolejne 365 dni - krytycy nie zostawiają na filmie suchej nitki

19 sierpnia 2022 roku na Netflix pojawił się film "Kolejne 365 dni", w którym zapoznajemy się z kolejnymi przygodami Laury i Massimo. Małżeństwo przeżywa nowy kryzys, kobieta jest podobno zmuszona do wybrania jednego z kochanków, "baby girl" tym razem jest "back", a nie "lost" i ogólnie dramom nie ma końca. 

Polecamy

Jak nietrudno się więc domyślić, krytycy ponownie nie są zbyt przychylni nowej odsłonie serii "365 dni". Małgorzata Czop z bloga Movieway.pl stwierdziła jasno, że to "najgorsza część" franczyzy, Jessica Kiang z Variety wyjaśniła, że jej zdaniem produkcja jest "tylko dla masochistów", natomiast Mashua Jaiswal z Leisure Byte napisał, że to "strata czasu w najczystszej postaci". Milutko.

Całkiem zabawnie produkcję podsumowała strona TheReviewGeek.com:

Boże, mam wrażenie, jakby ten film trwał rok. Jest pozbawionym w fabułę i obfitującym w seks festiwalem mizerności. Aktorstwo jest mierne, historia żałosna, a dialogi są zwyczajnie paskudne.

Polecamy

Krótko mówiąc - wszystko jest po staremu. Gdziekolwiek nie zajrzycie, to opinie są podobne. Nawet użytkownicy Filmwebu ocenili produkcję na 2/10 (no okej, 2,4/10) - głosów zebrano do tej pory grubo ponad 4 tysiące. 

Po staremu jest też w kwestii twórców i obsady. Za kamerą ponownie stanęli Barbara Białowąs i Tomasz Mandes, a scenariusz powstał na bazie motywów z powieści Blanki Lipińskiej. W swoich rolach powracają natomiast Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Simone Susinna, Magdalena Lamparska czy Otar Saralidze. Film "Kolejne 365 dni" jest już dostępny na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.