Kolejne "Martwe zło" jednak powstanie! Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej odsłony kultowego horroru

09.06.2020 08:41
Foto: Collection Christophel/ East News|undefined Fot. Collection Christophel/ East News

Kolejne "Martwe zło" zmierza na ekrany kin. Jak brzmi oficjalny tytuł nowej odsłony i kto został reżyserem? Przedstawiamy pierwsze szczegóły filmu.

"Martwe zło" to marka doskonale znana przez wszystkich horroromaniaków. To, co zaczęło się od niskobudżetowej produkcji, nakręconej przez grupę przyjaciół, przekształciło się w kultową serię grozy, wymieniają jednym tchem z takimi gigantami, jak "Halloween" i "Koszmar z ulicy Wiązów". Teraz doczekamy się kolejnej odsłony. 

"Martwe zło" - kolejna część w drodze na ekrany

Już w ubiegłym roku Sam Raimi (twórca pierwszych trzech filmów) wyjawił, że chciałby nakręcić kolejną część. Teraz Bruce Campbell, odtwórca ikonicznej tytułowej roli, potwierdził nadzieje fanów. 

Film nosi tytuł "Evil Dead Now", a stanowisko reżysera piastuje Lee Cronin (twórca horroru "Impostor"), osobiście wybrany przez Raimiego. Campbell zapewnił, że produkcja ma być bardziej dynamiczna i dostosowana do obecnych czasów. Niestety, aktor potwierdził również, że nie pojawi się w filmie.

Przeczytaj także

Bruce Campbell jest twarzą serii. Wcielił się w postać Asha Williamsa we wszystkich trzech oryginalnych filmach z serii, a następnie kontynuował swoją przygodę z "Martwym złem" w serialu telewizyjnym. W 2013 roku pojawił się także gościnnie w remake'u.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.