"Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4" z datą premiery. Kiedy zobaczymy komedię?

21.08.2020 11:03
"Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4" z datą premiery. Kiedy zobaczymy komedię? Fot. materiały prasowe/Next Film

Poznaliśmy datę premiery filmu "Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4". Ten zadebiutuje na początku 2021 roku. Natomiast już w tym tygodniu mają się zakończyć zdjęcia.

Jak na Facebooku podaje scenarzysta Ilona Łepkowska, już w tym tygodniu mają się zakończyć zdjęcia do filmu "Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4" reżyserowanego przez Annę Wieczur-Bluszcz. Łepkowska zdradziła też premiera filmu zaplanowana została na 6 stycznia 2021 r.

Kogel-Mogel 4 z datą premiery

Przy okazji scenarzystka zdradziła nazwisko kolejnego aktora, który dołączył do ekipy "Kogla-Mogla 4". Jest nim Marian Opania, którego możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu z filmu:

Zostały nam tylko dwa ostatnie dni zdjęciowe do filmu "Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4". Czyli... film jest właściwie nakręcony! A oto kolejny nowy aktor, jaki dołączył do "koglowej" ekipy. Przyczyna, dla której przebrał się za kowboja, pozostaje na razie tajemnicą...

Przeczytaj także

Jak czytamy w oficjalnym opisie fabuły filmu "Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4":

Miłość Agnieszki (Aleksandra Hamkało) i Marcina (Nikodem Rozbicki) rozkwita, podobnie jak Kasi (Grażyna Błęcka-Kolska) i profesora Wolańskiego (Zdzisław Wardejn). Babcia Solska (Katarzyna Łaniewska) marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia. Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka (Anna Mucha).

Wolańska (Ewa Kasprzyk) postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia (Maciej Zakościelny) i Marlenki (Katarzyna Skrzynecka) burzy nieoczekiwana wizyta. A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu, nastąpi tytułowy koniec świata.

Poprzednią część serii, "Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3” obejrzało w kinach blisko 2,5 mln widzów. W jej kontynuacji powrócą bohaterowie poprzednich filmów, ale autorzy filmu zapewniają, że nie zabraknie w nim również nowych twarzy. Wśród nich Dorota Stalińska i wspomniany Marian Opania.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.