Wygraj płytę z filmem „Solo: A Star Wars Story”! [KONKURS]

Natalia Hluzow
28.09.2018 15:27
Han Solo na DVD|undefined Fot. materiały prasowe

Jeśli chcesz jeszcze raz przeżyć filmową przygodę na pokładzie Sokoła Millennium, weź udział w naszym konkursie z okazji premiery domowego wydania produkcji „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”.

Przyjęty ciepło przez krytyków i widzów solowy film Hana Solo w ubiegłą środę, 26 września 2018, miał swoją premierę na DVD i Blu-Ray w Polsce. Jeśli chcesz, by jedna z płyt z filmem „Solo: A Star Wars Story” trafiła w Twoje ręce, weź udział w naszym starwarsowym konkursie!

„Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” – wygraj film na DVD [KONKURS]

Choć film o Hanie Solo przed premierą budził wiele wątpliwości, szczególnie z uwagi na wybór Aldena Ehrenreicha do roli młodszej wersji Harrisona Forda, gotowe dzieło sprawiło wiele radości fanom „Star Wars”.

Wyreżyserowany przez Rona Howarda film zabrał widzów w szaloną podróż przez najciemniejsze zakątki odległej galaktyki, przy okazji ukazując najważniejsze wydarzenia z przeszłości uroczego przemytnika. Dzięki „Solo: A Star Wars Story” dowiedzieliśmy się m.in. jak wyglądało pierwsze spotkanie Hana z Chewbaccą i kim była jego pierwsza miłość, poznaliśmy szczegóły słynnego kursu Kessel Run i otrzymaliśmy rozwiązanie zagadki dotyczącej przejęcia Sokoła Millenium z rąk Lando Calrissiana jako wygranej sabaak. 

Każdy, kto ma ochotę, jeszcze raz przeżyć filmową przygodę z Hanem, Lando, Chewiem, Qi’rą, Tobiasem Beckettem i L3-37, może wziąć udział w naszym konkursie i wygrać jedną z trzech płyt DVD z filmem „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”.

By zawalczyć o egzemplarz „Hana Solo”, wystarczy prawidłowo wypełnić poniższy formularz i wykonać konkursowe zadanie. Na zgłoszenia macie czas do środy, 3 października 2018 roku, do godziny 12:00. Nagrodzimy 3 najlepsze odpowiedzi. Powodzenia!

Zwycięzcami konkursu są:

Marek K.

Przemysław S.

Stanisław K.

Gratulujemy!

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.